Piłka Nożna – Najlepsze zakłady bukmacherskie w 2018

Piłka nożna to najbardziej popularny sport w Polsce. Przygotowaliśmy ranking legalnych zakładów bukmacherskich oraz ich ofertę. Dowiesz się, jak obstawiać zakłady na piłkę nożną oraz który bukmacher online ma najlepsze kursy na polską I ligę i Ekstraklasę, a który na Bundesligę czy Premier League. Poznasz także oferty promocji i bonusów. Dzięki naszym statystykom wytypowaliśmy trzech bukmacherów, którzy według nas oferują najlepsze usługi związane z obstawianiem futbolu.

Bukmacher Forbet
bukmacher sts
Zakłady na żywo LVBet
Bukmacher Totolotek

W tabeli poniżej przedstawiliśmy ogólny obraz wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami dotyczącymi obstawiania zakładów na piłkę nożną, to odsyłamy do szczegółowych opracowań, do których link znajdziesz pod tabelą.

BukmacherLigi
Piłkarskie
Kombinacji
Zakładów
Dodatkowe
Zakłady
Ranking
Zakłady na żywo LVBet230śr. 150 / meczZwroty nieudanych typów na kuponie kombi, premia do 25% wyższa wygrana na kuponach AKO☆☆☆☆☆
bukmacher etoto193śr. 90 / meczCo tydzień 1000zł dla miłośników piłki nożnej, Freebet do 100zł, Za trzeci zakład w weekend
postawiony w weekend odbierz wygraną lub zwrot stawki, Freebet race (do 3 darmowych zakładów)
☆☆☆☆☆
Bukmacher Forbet211śr. 90 / meczBonusmania (promocja na mistrzostwa świata, im więcej obstawiasz, tym większy bonus)☆☆☆☆
bukmacher sts147śr. 60 / mecz4 promocje na mistrzostwa świata w piłce nożnej☆☆☆☆
Bukmacher na żywo Fortuna86śr. 70 / meczMistrzostwa typerów, w tym na futbol☆☆☆
Bukmacher Totolotek141śr. 100 / meczKupony bez podatku, klub graczy VIP☆☆☆
Zakłady Live Milenium158śr. 65 / meczBonusy i nagrody za regularną grę☆☆☆

Biorąc pod uwagę kryteria, jesteś w stanie wybrać konkretnego bukmachera najlepszego dla Ciebie pod względem oferty na futbol. Możesz także wybrać bukmachera najbardziej uniwersalnego, który sprawdzi się również w pozostałych dyscyplinach.

Inne rzeczy, które powinieneś przeczytać obstawiając futbolSkąd wiem, czy wybrany bukmacher jest odpowiedni do piłki nożnej?

Bez względu na to, czy decydujesz się obstawiać na polską ekstraklasę, czy Premier League, to kryteria wyboru najlepszego bukmachera online będą podobne. Co więc sprawia, że jeden bukmacher jest lepszy od drugiego? Poniżej przedstawiamy wszystkie i najważniejsze kryteria jakimi będziemy się kierować w wyborze najlepszego bukmachera do obstawiania piłki nożnej.

Zanim wybierzesz bukmachera od futbolu, sprawdź jego kursy.

Najważniejszym aspektem, w którym będzie się kierować gracz, do jakiego rodzaju kursy posiada bukmacher na daną dyscyplinę sportu. Poniżej przygotowaliśmy tabelę, ze średnimi kursami na różne ligi piłki nożnej. Jeśli interesuje cię polska ekstraklasa, Champions League, Bundesliga czy Premier League, to poniższe opracowanie pomoże ci wybrać bukmachera z najlepszymi kursami.

BukmacherPolska
Liga
Champions
League
Premier
League
Bundesliga
Bukmacher Totolotek89,08%89,08%89,93%89,08%
Bukmacher na żywo Fortuna88,61%88,61%91,38% 88,61%
Zakłady na żywo LVBet88,60%brak danych92,43%brak danych
Zakłady Live Milenium90,48brak danych91,11%brak danych
Bukmacher Forbet89,98%brak danych90,34%brak danych
bukmacher sts92,55%brak danych91,58%brak danych
bukmacher etoto91,33%brak danych92,58%brak danych

Wysokość kursów ma bardzo duży wpływ na to, które zakłady bukmacherskie wybierzemy. Na innej stronie przygotowaliśmy tabele z kursami dotyczącymi różnych dyscyplin sportowych. Dzięki niej Możesz porównać, jak kształtują się kursy na inne dyscypliny, jeśli zdecydujesz się także je obstawiać. Kursy na piłkę nożną u bukmacherów internetowych zwykle są wyższe niż u bukmacherów naziemnych. Jest to na pewno duża przewaga. Nie mówiąc już o wygodzie.

Nie ograniczaj się do polskiej ligi – piłka na świecie jest równie atrakcyjna

Obstawianie polskiej ligi piłki nożnej jest najbardziej popularnym elementem wszystkich zakładów bukmacherskich. Uważamy, że nie ma się jednak co ograniczać, ponieważ na świecie istnieje bardzo wiele ciekawych możliwości typowania meczów piłkarskich. Poza Ekstraklasą, warto zainteresować się Premier League, czy na przykład Champions League.

Dzięki wzrostowi popularności obstawiania zakładów, który nastąpił po roku 2000, bukmacherzy udostępnili klientom możliwość obstawiania wszelkiego rodzaju spotkań piłkarskich. Poza głównymi światowymi ligami, możemy typować wyniki lig praktycznie z każdego kraju na świecie. Dostępne są również 2 -gie ligi, a nawet ligi amatorskie. Jeśli interesujemy się piłką nożną w Ameryce lub Australii, to dzięki naszym polskim bukmacherów nie będziemy mieli kłopotu z typowaniem meczów.

Wybór różnych rodzajów typów jest znaczący

Najlepsza rzecz w obstawianiu piłki nożnej to wybór wielu rodzajów typów. Gracz ma możliwość obstawiania dosłownie z setek możliwości w trakcie jednego meczu. Dzięki temu, sposobów na wygraną jest naprawdę wiele. W innym dziale rozpisaliśmy wszystkie główne rodzaje zakładów na mecze piłkarskie oraz sposoby jak z nich korzystać.

Czy operator oferuje zakłady na żywo i streaming live?

Obstawianie futbolu zostało zrewolucjonizowane przez wprowadzenie na rynek możliwości zakładów na żywo. Większość bukmacherów w Polsce udostępnię taką możliwość. Kilku nawet posiada na platformie opcję oglądania meczu na żywo. Takie rozwiązanie pomaga graczom w zrozumieniu spotkania sportowego oraz lepszym dobraniu typu do obstawienia. Możliwość wnoszenia zakładów w trakcie meczu piłkarskiego stworzyła bukmacherom pole do nowych możliwości tworzenia różnych dodatkowych opcji. Mogą nimi być zakłady na to, kto będzie wykonywał najbliższy rzut wolny albo który grasz otrzyma żółtą kartkę. Tego rodzaju zakłady możliwe są jedynie podczas trwania meczu i dostępne są przez krótki okres czasu.

Zalety obstawiania na żywo jest bardzo wiele. Wszystkie informacje na temat obstawiania zakładów live znajdują się na oddzielnej stronie. Możesz także zapoznać się ze strategiami obstawiania meczów piłkarskich.

Czy sponsoring drużyn piłkarskich ma znaczenie?

Praktyki sponsorowania drużyn piłkarskich przez zakłady bukmacherskie znane są od bardzo dawna. Ze wzrostem atrakcyjności zakładów stały się one jeszcze bardziej popularne. Przykładem takiego działania jest fakt, że STS jest głównym sponsorem polskiej reprezentacji piłki nożnej. LVBet przykładowo został sponsorem Wisły Kraków. W zasadzie większość znaczących drużyn w Polsce i na świecie ma swoich sponsorów pośród bukmacherów. Jest to bardzo widoczne na stadionach, na których widnieją banery reklamowe tych firm. Piłkarze również posiadają loga sponsorów na koszulkach.

Wszystko to pokazuje jak daleko sięga świat zakładów bukmacherskich. Jest to doskonałe narzędzie marketingowe do pozyskiwania nowych graczy. Powoduje również utrwalenie się marki na rynku.

Najlepsze bonusy i promocje

Obstawianie zakładów na piłkę nożną samo w sobie jest już interesującym zajęciem. Jakby tego było mało, bukmacherzy prześcigają się w oferowaniu coraz to nowych promocji na football. Promocje zmieniają się wraz ze zmianą sezonu sportowego, zatem postaramy się je opisać ogólnikowo.

Bonusy na zakłady AKO to jeden z częściej spotykanych pośród naszych polskich bukmacherów. Promocja polega na wypłacie dodatkowych kilku procent do wygranej. Działa jedynie w momencie, kiedy na kuponie obstawiliśmy minimalną ilość przewidzianych typów. Dla jednego bukmachera mogą to być 4 typy, a dla innego 8.

przykład promocji na kupony akumulowane

Inną ciekawą promocją jest oferowanie darmowych zakładów (freebet). Jest to rodzaj ubezpieczenia na wypadek błędnie wniesionego zakładu. Dzięki niemu gracz może uzyskać zwrot stawki, kiedy jego typ okaże się przegrany.

Największe wygrane zakłady na piłkę nożną w historii

W historia światowych zakładów bukmacherskich padały bardzo wysokie wygrane. Opiszemy jednak krótką historię z Polski. Być może nie dotyczy ona jedynie zakładów na piłkę nożną, ale zapewne jest ciekawa dla wszystkich, którzy interesują się zakładami. W połowie roku 2008 w Płocku został zawarty zakład za kwotę prawie 18.000 zł. Co prawda był grany systemem, a całkowita wygrana była sumą kilku kuponów, ale kwota łączna na pewno uszczęśliwiłaby w wielu z nas. Wygrana tego gracza wyniosła 330,149.31 PLN. Kupon został obstawiony w naziemnym oddziale firmy STS. Wygrana ponad 330,000 zł może zachęcić wielu graczy do ryzykownego obstawiania, ale czy ty byłbyś w stanie zaryzykować 18,000 zł na zakład bukmacherski?

Inną wysoką wygraną w tych samych zakładach trafił Polak, który poprawnie wytypował 15 spotkań piłkarskich w trakcie Euro 2016. Jego całkowita wygrana wyniosła ponad 370 000 zł. Co więcej, brało udział w dodatkowej promocji, w której STS oferował nagrodę w postaci samochodu sportowego Porsche Cayman. Szczęśliwy gracz również otrzymał ten pojazd, a jego wartość wynosiła ponad ćwierć miliona złotych. Gracz zainwestował we wszystkie kupony 12000 zł. Jak widać inwestycja bardzo mu się opłaciła.

Który bukmacher jest najlepszy do piłki nożnej w 2018?

Kryteria wyboru i ocenę najlepszego bukmachera od piłki nożnej pozostawiamy każdemu indywidualnie. Według nas na uwagę na pewno zasługuje LV Bet i STS. Proponują one szeroką skalę lig piłkarskich zarówno polskich jak i zagranicznych. Jednocześnie oferują przyzwoite kursy, które poparte są ciekawymi promocjami dla nowych graczy.

FAQ – często zadawane pytania

Jak nie zostać oszukanym przez zakłady bukmacherskie?

Korzystając z zakładów bukmacherskich każdy powinien zachować minimum ostrożności. Dotyczy to zarówno przeglądania stron internetowych jak i logowania się u bukmachera. Najważniejszą zasadą jest korzystanie tylko i wyłącznie z licencjonowanych bukmacherów w Polsce. Przede wszystkim daje nam to nam pewność, że rozwiążemy wszystkie spory, które mogą wyniknąć mogą w trakcie gry. Nie należy wybierać bukmacherów zarejestrowanych w nieznanych nam krajach. Jeśli już decydujemy się na wybór bukmachera, który nie posiada licencji w Polsce, to warto zaznajomić się z metodami płatności jakie oferuje. Jeśli widzimy, że korzysta z opcji PayPal, to jest to dobry znak. Firma ta bowiem nie podpisuje umów o współpracę z niskiej jakości markami. Pamiętaj, aby wszelkie hasła dostępu do platformy bukmacherskiej zachować w miejscu niedostępnym dla osób postronnych. Nie należy zapisywać haseł w plikach tekstowych na komputerze. Podczas włamania do naszego systemu mogą one dostać się w niepowołane ręce.