Bonusy bez depozytu – Darmowa powitalna oferta bukmacherska [2019]

Bonusy bez depozytu (promocja) to jeden z ważniejszych aspektów oferty bukmacherskiej. W zestawieniu dokonamy analizy, która promocja i jaki bukmacher jest najlepszy. Omawiamy premie powitalne za pierwszy depozyt, długoterminowe i krótkoterminowe promocje zakładów sportowych online, jak również wymogi obrotu bonusami. Aby poprawnie ocenić premie bez depozytu oraz ofertę powitalną należy odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Przede wszystkim: „jak długo ważna jest oferta?”, „Ile pieniędzy można otrzymać?”, „Jakie warunki należy spełnić, aby wypłacić gotówkę?”, „czy bonus dostępny jest również na telefon i tablet?”. Zanim zarejestrujemy się na stronie, warto odpowiedzieć na te zagadnienia. Dodatkowo, wielu z naszych legalnych bukmacherów będzie oferować dodatkowe promocje i specjalne oferty. Będą one dostępne tylko i wyłącznie po rejestracji. Z tego właśnie powodu, ofertę bukmacherską i bonusy bez depozytu należy oceniać również przez pryzmat stałej oferty, jaka dostępna jest dla regularnych typerów.

BukmacherBonus
Bez Depozytu
Bonus
Powitalny
Zakład
Bez Ryzyka
OpisRankingOferta
Bukmacher na żywo Fortuna 10 zł za rejestrację

400 PLN – 100% Bonus

120 PLN

☆☆☆Kliknij
Bukmacher Totolotek25 zł za rejestrację550 PLN – 100% Bonusbrak danych12% do wygranej w piątki, Reload Bonus 20% do 500 PLN.☆☆☆Kliknij
Zakłady Live Milenium10 zł za rejestrację760 PLN – 100% Bonus10 PLN☆☆☆☆Kliknij
Bukmacher Forbetbrak danych600 PLN – 100% Bonus + 50 PLNbrak danychbez podatku 12%☆☆☆☆Kliknij
bukmacher sts20 zł za rejestrację500 PLN – 100% Bonusbrak danych☆☆☆Kliknij
Zakłady na żywo LVBet20 zł za rejestrację1000 PLN – 100% Bonus50 PLN☆☆☆☆☆Kliknij
bukmacher etotobrak danych500 PLN – 100% Bonus50 PLN☆☆☆Kliknij

W tabeli powyżej znajdziemy przydatne informacje odnośnie różnego rodzaju bonusów bukmacherskich (w tym bez depozytu). Jak widać różnią się one w zależności od bukmachera, natomiast każdy z nich przygotował ofertę dla nowych graczy. Wysokość bonusu za pierwszy depozyt waha się od 400 zł do ponad 1000 zł. Bonus bez depozytu natomiast to premia w wysokości od 10 do 25 zł. Każda oferta różni się pod względem warunków. Bardziej szczegółowo opisane są na konkretnych stronach z ofertą bukmacherską. Aby uzyskać szczegółowe informacje, należy kliknąć link w ostatniej kolumnie tabeli.

Różnica między bonusem bez depozytu, a promocją za pierwszy depozyt

Główną różnicą pomiędzy darmowym bonusem bez depozytu, a premią za pierwszy depozyt to sposób w jaki jest on wypłacane. W obu przypadkach zakłady bukmacherskie zapewniają graczowi pewną kwotę pieniężną do wykorzystania na ich platformie. Bonus za pierwsze depozyt zwykle uzależniony jest od wysokości pierwszej wpłaty i prawie zawsze wynosi 100% w tej wartości. Jeśli zatem z deponuje my 200 zł, to drugie tyle otrzymamy w postaci premii. Pieniądze ten możemy obstawiać w jakikolwiek sposób chcemy. Bonusy bez depozytu natomiast, to środki które wykorzystać możemy w bardzo konkretnym celu. Najczęściej są to darmowe zakłady inaczej nazywane Free Bet. Środków tych nie możemy wypłacić, a jedynie wykorzystać do gry.

Bonus bez depozytu często wykorzystany może być w zakładach kombinowanych bez możliwości obstawienia pojedynczego spotkania. Równie często wymagany jest minimalny poziom kursów na takim kuponie (na przykład nie może być niższy niż 2.0). Z tego względu bonus za pierwszy depozyt daje graczowi więcej swobody. Zanim pieniądze pochodzące z bonusu mogą zostać wypłacone, najczęściej podlegają pewnemu obrotowi w grze. Nie można ich bowiem wypłacić od razu po ich otrzymaniu. Bukmacherzy często wymagają kilkukrotnego obrócenia otrzymaną kwotą, zanim będzie istniała możliwość i wypłaty. Przykładowo otrzymując 200 zł w postaci nie bonusu, będzie trzeba obrócić nim 5x, czyli obstawić łącznie za kwotę 1000 zł. Każdy z bukmacherów posiada indywidualne warunki wypłaty bonusu.

bonusy bez depozytu vs premia za 1 wplate

Kluczową różnicą między tymi dwoma wyżej wymienionymi bonusami jest sposób, w jaki jest uwalniany. W przypadku bonusu za pierwszy depozyt musimy najpierw zarejestrować konto i dokonać pierwszej wpłaty. Często również premia wymaga rozegrania pierwszego zakładu kwalifikującego. Jeśli chodzi o darmowe bonusy bez depozytu, to premia prawie zawsze uaktywniona jest od razu. Oczywiście nie wymaga ona wpłaty pieniędzy. Jak już wcześniej wspominaliśmy prawie każdy bukmacher ma swoje oddzielne warunki dotyczące wypłaty bonusu. Gracze powinni zwrócić szczególną uwagę na wymagania odnośnie minimalnej ilości obrotu bonusem. Różnią się one w zależności od konkretnego zakładu bukmacherskiego online. Warto także sprawdzić, czy wszystkie rodzaje zakładów sportowych kwalifikują się do obrotu bonusem. Bywa, że czasem handicap nie jest do niego zaliczamy.

Które bonusy bukmacherskie są lepszy?

Oba bonusy powitalne mają swoje zalety i wady. U większości bukmacherów online darmowe kredyty bez wpłaty generowane są poprzez dokonanie pierwszego zakładu sportowego, przy założeniu minimalnej wysokości kursu. Czasami zdarza się, że pieniądze pochodzące z wygranej kwalifikują się nie jako gotówka, a jako bonus. Oznacza to, że aby wypłacić takie środki należy spełnić wymóg obrotu nimi. Bonus za pierwszy depozyt pozwala na znacznie szersze zarządzanie środkami. Możemy bowiem podzielić go na wiele w osobnych zakładów, niewymagających minimalnych kursów lub wielu zakładów na jednym kuponie. Ze środków pochodzących z takiego bonusu możemy korzystać do woli tak długo, jak są one przypisane do naszego konta.

Ich główną wadą natomiast, jest dosyć wysoki wymóg dotyczący wypłaty. Jeżeli zdecydujemy się na wypłatę pieniędzy z bonusu, musimy być pewni, że obstawiliśmy już wystarczająco dużo pieniędzy, aby spełnić ten warunek. Minimalne wymagania obrotu premią rozpoczynają się od 4x. Zdarza się jednak, że niektórzy bukmacherzy wymagają kilkunastokrotności przyznanego bonusu. Taka sytuacja znacznie utrudnia zrealizowanie wypłaty.

Dodatkowe oferty powitalne

Każdy z naszych legalnych bukmacherów online proponuje swoim nowym klientom zachęte w postaci oferty powitalnej. Mamy jednak kilku z nich, którzy poza standardową ofertą oferują również dodatkowy bonus. Zdarzają się sytuacje, że takie premię oferowane są za korzystanie z urządzeń mobilnych. Inni bukmacherzy poza standardową ofertą przyznają dodatkową gotówkę. Przykładowo Forbet poza bonusem od pierwszego depozytu wypłaci nam dodatkowo 50 zł, bez względu na wysokość wpłaty. Daje to możliwość nowym graczom szerokiego wyboru zakładów bukmacherskich w sieci.

Bukmacherzy oferują także tak zwane Reload Bonusy. Są to premie za kolejne wpłaty. Zasady ich działania jest identyczna jak za bonus od pierwszego depozytu. Różnica polega jednak na wysokości premii. Wahają się one od 20% do 50% wpłaty. Kilku naszych polskich legalnych bukmacherów oferuje również zwrot podatku. Oznacza to, że na pewnych warunkach będziemy mogli obstawić kupon bez 12% lub 6% podatku. Szczegółowe informacje dotyczące ofert tych bukmacherów znajdują się w oddzielnej sekcji.

Porównanie wymogów wypłat bonusów za depozyt

BukmacherPrzyznanie
Bonusu
Wymóg
obrotu
Minimalne
Kursy
Okres
Ważności
Regulamin
Bukmacher na żywo Fortunapo 100% obrotu w 1 transzy4 x
3 spotkania na kuponie z kursem 1.90
60 dniPDF
Bukmacher Totolotekpo depozycie6 xprzynajmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem 2.0brak danychbrak
Zakłady Live Mileniumpo 20% obrotu w 5 transzach3 x3 spotkania na kuponie z kursem 2.060 dniPDF
Bukmacher Forbetpo 1-krotnym obrocie depozytem4 x3 spotkania na kuponie z kursem 1.330 dni
bukmacher stspo depozycie3 xkupon z min. kursem 1.91brak danychPDF
Zakłady na żywo LVBetpo 1 kuponie z 3 zdarzeniami po kursie 2.5 (i 1.25 na każdą selekcję)2 xkupon z kursem 2.0 lub pojedynczy 1.5brak ograniczenia
bukmacher etotopo depozycie4 xkupon z kursem 2.060 dni

Wymóg obrotu w tabeli powyżej dotyczy wysokości bonusu. Jeżeli, bukmacher w regulaminie rozpisał obrót 3 x na wartość sumy depozytu i bonusu, to w naszej tabeli podano współczynnik 6 x, ale dotyczy on jedynie obrotu samym bonusem. Zabieg ten został dokonany w celu ujednolicenia i łatwego porównania wszystkich ofert bukmacherskich.

Wszystkie wymienione wyżej oferty dotyczą oczywiście nowych graczy. Typerom zaleca się zwrócenia szczególnej uwagi na moment uaktywnienia bonusu. U niektórych bukmacherów przyznawany jest on na samym początku po dokonaniu depozytu. U innych kwota wypłacana jest dopiero po zrealizowaniu wymaganego obrotu w jednej lub kilku transzach.

Jeżeli mowa o wymaganiach dotyczących obrotu bonusem bukmacherskim, to zaleca się odebranie oferty z rozsądną ilością wymaganego obrotu. Wysokie wymagania mogą często spowodować problemy z utrzymaniem bonusu na koncie. Przykładowo, jeżeli znajdziemy w sieci ofertę bonusu od depozytu 500 zł przy wkładzie własnym na poziomie 100 zł, to jego wymóg obrotu może być na poziomie 10 x. Przy założeniu kuponu z minimalnym kursem 2.0, istnieje duża szansa, że zanim w taki sposób odstawimy 5000 zł, to dawno już tych pieniędzy nie będziemy mieć.

Ważną kwestią jest także maksymalny czas, w jakim musimy się zmieścić aby kwotę obrócić. Uważamy, że okres 60 dni to racjonalny termin. Jedynym bukmacherem online, który nie ma ograniczenia czasowego, to LVBet. Za taką politykę otrzymuje od nas duży plus.

Który bukmacher ma najlepszą ofertę?

Wiele ofert naszych bukmacherów kusi swoimi atrybutami. Należy jednak pamiętać, że są one dostępne tylko raz. Możemy z nich skorzystać zaraz po zarejestrowaniu nowego konta. Tak samo ważne jak bonusy powitalne są stałe oferty bukmacherów. Premie od depozytu szybko się skończą, a my pozostaniemy u wybranego bukmachera dłużej. Warto również zapoznać się w takim razie z pozostałymi warunkami uczestnictwa w zakładach bukmacherskich. W tabeli poniżej opisaliśmy najważniejsze aspekty, na które można zwrócić uwagę wybierając bukmachera na długie miesiące lub lata. Oczywistym jest, że promocje i oferty się zmieniają. Warto jednak wziąć pod uwagę, który bukmacher i która oferta jest na dzień dzisiejszy najlepsza. Niech będzie to wyznacznikiem tego, czego możemy spodziewać się w przyszłości.

BukmacherOferta
Bukmacher na żywo FortunaMistrzostwa typerów (miesięczne nagrody w postaci laptopów, smartfonów i darmowych zakładów), Wymiana punktów na bonusy, 100 zł za polecenie znajomego.
Bukmacher Totolotek12% zwrot podatku przy grze na urządzeniach mobilnych, 70 zł za polecenie znajomego, VIP Club (free bety, promocje, konkursy i wycieczki), program lojalnościowy z nagrodami rzeczowymi
Zakłady Live MileniumHappy Hours (bez podatku w wybranych godzinach), Program lojalnościowy w nagrodami.
Bukmacher ForbetReload bonusy po 50% i 75%, Promocje i konkursy
bukmacher sts30zł za grę w sporty Wirtualne, 100 nagród pieniężnych dla najaktywniejszych typerów w każdy poniedziałek
Zakłady na żywo LVBetBezpieczny kupon+ (co tydzień zwrot do 50zł za nietrafione zdarzenie), Multikozak bonus (do 25% do wygranej z kuponu), Gruby kupon (20% do wygranej), Program lojalnościowy (punkty wymienne na pieniądze)
bukmacher etotoWeekendowe koło ratunkowe (zwrot pieniędzy za trzeci nietrafiony kupon w weekendy), Nie gramy na remis (zwrot do 100 zl za nie trafiony kupon z powodu remisu), Freebet race, Oferta VIP

Zdecydowanie większość bukmacherów oferuje kilka promocji długoterminowych, jak również wiele ofert z ograniczonym czasem trwania. Jak pokazano w tabeli powyżej, wielu bukmacherów oferuje zwroty za nietrafione kupony. Różnią się one szczegółami, ale zawsze można otrzymać zwrot za kupon, który nie został zrealizowany. Wielu z nich oferuje także program lojalnościowy. W trakcie obstawiania spotkań sportowych zbieramy punkty. Są one później wymieniane na nagrody rzeczowe, bonusy lub pieniądze. Spotkać można także ofertę dedykowaną dla aplikacji mobilnych, dzięki której nie będziemy płacić 12% podatku.

Co z promocjami bez depozytu?

Dla wielu mniej doświadczonych graczy, którzy nie mieli jeszcze szansy uczestniczenia w zakładach bukmacherskich, dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty bonusu bez depozytu. Praktycznie wszyscy bukmacherzy oferują premię powitalną nie wymagającą wkładu własnego, aby postawić swój pierwszy zakład. Prawdą jest, że te oferty są bardzo skromne, ponieważ wszyscy wiodący bukmacherzy wymagają, aby gracze dokonywali depozytów. Jest to jednak dobra szansa, aby w ten sposób przetestować i zapoznać się z wybraną platformą bukmacherską.

Dużą wadą bonus bez depozytu jest fakt, że bardzo ciężko jest wypłacić takie środki. Nawet jeżeli uda Ci się wygrać zakład inwestując darmowe pieniądze, to aby je wypłacić i tak będziesz musiał dokonać depozytu. Po części jest to również spowodowane faktem, że jednym z elementów potwierdzenia tożsamości gracza jest zarejestrowanie konta bankowego w systemie bukmacherskim. Jest to dokonywane właśnie w trakcie deponowania pieniędzy.

Podsumowanie: Najlepsze bonusy bukmacherskie w 2018 roku

Ogólnie rzecz biorąc, możemy powiedzieć że oferta bukmacherska na rynku polskim jest dosyć bogata. Nasi bukmacherzy nie mogą powstydzić się niczego porównując się do swoich zagranicznych konkurentów. Posiadają w swojej ofercie konkurencyjne promocje, jak również ciekawe rozwiązania umożliwiające niepłacenie podatku 12% od zakładów bukmacherskich.

Naszym zdaniem na pewno na uwagę zasługuje bukmacher LVBet. Posiada najwyższą w ofercie promocję od pierwszego depozytu, jak również najniższe wymogi co do wymaganego obrotu. Dzięki takiemu układowi, realne uzyskanie wypłaty bonusu jest bardzo możliwe. Tym bardziej, że tak znany bukmacher jak Totolotek wymaga od swoich graczy aż sześciokątnego obrotu bonusem. Przy takich ograniczeniach, bardzo prawdopodobne mi jest, że zanim obrócimy pieniędzmi, stracimy je wszystkie. Wybierając bukmachera warto wziąć pod uwagę jak dużo środków mamy zamiar wpłacić. Oczywiście nie ma zakazu otwierania kont u wszystkich bukmacherów. Możemy wykorzystywać każdą promocją po kolei i czerpać korzyści ze wszystkich bonusów, nawet tych bez depozytu.