Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, sugestie lub komentarz, skontaktuj się ze mną za pomocą adresu email (admin małpa bukmacher.org). Celem tworzenia tej strony jest przekazanie w miarę szczegółowej wiedzy na temat zakładów bukmacherskich online. Dokładam wszelkich starań, aby informacje zawarte na stronie „Bukmacher” były udostępniane w przyjaznej i prostej do przekazania formie. Twoje sugestie i pytania pozwolą mi ulepszyć stronę, tak więc zachęcam do kontaktu.

Nazywam się Kamil

Jestem absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego, który ukończyłem na kierunku Finanse i Ubezpieczenia. Od czasów studiów, które zakończyły się dla mnie w 2010 roku, hobbistycznie zajmuje się obstawianiem zakładów sportowych oraz niegdyś – grą w pokera. Pracuję w firmie ubezpieczeniowej, tak więc możesz się domyślać – nie jestem milionerem, który zbił majątek na zakładach. Nie mniej jednak ciągle poszukuję swojego dodatkowego źródła mniejszych bądź większych dochodów. Może kiedyś się uda 🙂 na ten moment sport jest moją pasją, a możliwość obstawiania moich ulubionych dziedzin tylko dopełnią tę pasję.

Informacje, które znajdziesz na tej stronie nie powinny być interpretowane jako porady. Pamiętaj, że tylko i wyłącznie Ty jesteś odpowiedzialny za swoje pieniądze. Jeśli nie stać Cię na stratę środków, które planujesz wydać na zakłady sportowe – nie obstawiaj ich w żadnym wypadku.

Na łamach niniejszej stronie znajdziesz też nawiązania i linki do stron polskich bukmacherów. Możesz z nich skorzystać aby przenieść się na stronę, a ja być może w zamian otrzymam od bukmachera drobne wynagrodzenie za reklamę i dzięki temu będę mógł dalej tworzyć treści na tej stronie. Jeśli nie chcesz z nich korzystać – po prostu je pomiń. Strona jest absolutnie darmowa.

Na koniec kilka ważnych kwestii, z którymi musisz się zapoznać zanim zaczniesz korzystać z mojej strony internetowej. Oto one:

Odpowiedzialna gra

Zapoznaj się z działem „Odpowiedzialna gra” tutaj.

FAQ – Często zadawane pytania

Poniżej zebrałem najczęściej zadawane pytania, aby opowiedzieć o doświadczeniach i motywacji jaka mnie kieruje w tworzeniu strony „Bukmacher.org”. Zapoznaj się z nimi i jeśli nadal będziesz miał jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu poprzez wyżej wymieniony adres email.

Jakie masz doświadczenie w branży zakładach bukmacherskich?

W ostatnich latach udzielałem się w szeroko rozumianej branży hazardowej. Pracę rozpoczynałem w firmie zajmującej się pokerem online. Odpowiedzialny byłem za promocję oraz reklamę serwisu w sieci Internet. Analiza konkurencji pozwoliła mi zdobyć doświadczenie w porównywaniu ofert, analizowaniu warunków i regulaminów oraz determinować czy dana firma proponuje klientom usługę na wysokim czy przeciętnym poziomie.

Skąd mam wiedzieć czy wspomniany bukmacher na Twojej stronie jest wiarygodny?

W Polsce obowiązuje bardzo restrykcyjne prawo dotyczące wprowadzania na rynek firm bukmacherskich. Oznacza to, że wszyscy licencjonowani bukmacherzy w Polsce opisywani na niniejszej stronie podlegają pod polski kodeks spółek handlowych. W Polsce nie wolno uczestniczyć w grach u bukmachera, który nie posiada siedziby na terenie kraju, dlatego też wszelkie kwestie sporne rozwiązywane są przez polskie sądy. Zanim wybierzesz bukmachera, upewnij się, że posiada on licencję ministerstwa finansów. Dane na mojej stronie uaktualniane są co jakiś czas, więc może się zdarzyć, że wydana zostanie nowa licencja i bukmacher na mojej stronie nie będzie jeszcze opisany, a może się także przytrafić, że licencja zostanie odebrana, a ja nie zdążę bukmachera usunąć. Sprawdź wszystko sam w innych źródłach, dzięki temu masz pewność, że w razie sytuacji spornej będziesz miał możliwość dochodzenia swoich praw w Polsce.

 • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
 • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
 • LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
 • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
 • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
 • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
 • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
 • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
 • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
 • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018;
 • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.11.2017;
 • eWinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017;
 • Fuksiarz zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.1.2020;
 • NobleBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017;
 • Betcris zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.1.2019;
 • Betway numer licencji MGA / B2C / 130/2006;

Jak wybierasz bukmacherów opisywanych na stronie Bukmacher?

Na stronie w większości przypadków opisywani są bukmacherzy dostępni legalnie w Polsce. Wybór w kraju ogranicza się do kilku podmiotów, dlatego w miarę możliwości opisujemy wszystkich. Jeśli, któregoś bukmachera na stronie nie ma, oznacza to, że pojawił się na rynku nie wcześniej niż 6 miesięcy wcześniej. Dokładam wszelkich starań, aby lista bukmacherów była aktualizowana o nowe firmy jak najszybciej. Należy jednak pamiętać, że recenzje opierają się na badaniach, testach, jak również materiałach internautów opisane w sieci, dlatego też potwierdź wszystko raz jeszcze samemu. Jeżeli na stronie mówię o bukmacherach dostępnych w Wielkiej Brytanii lub innych krajach, to są oni wybierani spośród najpopularniejszych, ale pamiętaj, że jeśli nie posiadają licencji na działanie w Polsce, to nie możesz z nich korzystać, chyba, że mieszkasz w Wielkiej Brytanii lub w innym kraju, w którym korzystanie z tego bukmachera jest legalne.