Kurs Obstawiania Zakładów [19 Lekcji na 2022]


Na blogu Bukmacher.org dążę do tego, aby stać się wiodącym źródłem informacji o zakładach na polskiej scenie bukmacherskiej. Na stronie znajdziesz porady bukmacherskie dla początkujących i zaawansowanych, artykuły dotyczące obstawiania konkretnych dyscyplin sportowych, artykuły na temat roli psychologii w zakładach bukmacherskich oraz wiele innych przydatnych narzędzi. Wszystko jest bezpłatne.

Teraz przedstawiam Ci krótkie szkolenie bukmacherskie, która zawiera razem 19 lekcji.

Udowodniono, że tylko około 10% obstawiających osiąga długoterminowy sukces w zakładach sportowych. Pozostałe 90% przegrywa i traci pieniądze. Informacje przedstawione w niniejszym kursie być może pomogą Ci stać się jednym z tych 10% skutecznych typerów.

Być może szkolenie to wyda Ci się bardzo ogólne, ale jeśli jesteś początkujący lub średnio zaawansowany warto, abyś przeczytał treści. Być może wiele z tych rzeczy już wiesz – na pewno jednak znajdziesz tam informacje, o których wcześniej nie widziałeś. To właśnie dlatego warto się szkolić i poszerzać wiedzę. Być może to właśnie te kilka dodatkowych szczegółów zrobi w przyszłości różnicę. Po zapoznaniu się ze szkoleniem zachęcam Cię do przeczytania działu ze strategiami, a potem kolejno artykuły o danej dyscyplinie sportu.

Szkoła oraz lekcje zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zaoferować Ci dostęp do czegoś w rodzaju kursu szkoleniowego online. Nie ma znaczenia, czy jesteś nowicjuszem czy średnio zaawansowanym typerem. Poszczególne lekcje zawierają wiele ciekawych informacji i uważam, że mogą one zmotywować i zainspirować każdego. Jak już powiedziałem wyżej, cały kurs jest oczywiście całkowicie darmowy.

Zawartość szkoły zakładów jest łatwa do zrozumienia i uporządkowana według stopnia trudności. Nie musisz się spieszyć. Szkolenie z obstawiania (i wiele innych materiałów) będzie tu dla Ciebie na zawsze, ale im szybciej zaczniesz czytać tym szybciej dowiesz się czy zakłady sportowe to zajęcie dla Ciebie.

19 Lekcji Kursu Obstawiania

Dlaczego powstał ten przewodnik?

Moja akademia obstawiania stara się dać Ci wgląd w branżę zakładów sportowych online. Skupiłem się głównie na strategiach obstawiania, które są sprawdzone i przetestowane. Możesz także skorzystać z obszernego słowniczka, który zawiera wszystkie popularne terminy związane z zakładami.

Czytając ten poradnik i artykuły na stronie dowiesz się czym jest Handicap Azjatycki czy Early Cash Out. Dowiesz się jak możesz wykorzystać swoją wiedzę do obstawiania w zaciszu własnego domu. Jeśli jesteś fanem sportu i śledzisz dyscypliny takie jak piłka nożna, tenis, wyścigi konne, a do tego masz zmysł matematyczny to trafiłeś we właściwe miejsce. Ten przewodnik zapozna Cię z matematyką stojącą za kursami, różnymi pomocnymi funkcjami oraz przeglądem najlepszych dostępnych opcji.

Jaki jest cel tego kursu?

Celem mojego przewodnika jest odwrócenie losów najbardziej niedoświadczonych graczy wśród nas. Chciałbym nauczyć Cię jak wykorzystać różne możliwości oferowane przez bukmacherów i przechylić je na naszą korzyść.

Odróżnij się od innych początkujących graczy, którzy polegają tylko na szczęściu i tak na prawdę bardzo rzadko wygrywają. Przejmij więc kontrolę nad swoimi zakładami, dokonując trafnych prognoz.

Dla kogo przeznaczony jest ten przewodnik?

Niedoświadczeni gracze często popełniają błędy, takie jak stawianie dużej ilości pieniędzy po wysokich kursach. Rezultat w większości przypadków: przegrywają. Powód: nie rozumieją podstawowych pojęć związanych z zakładami i tego, co oznaczają kursy. Początkujący nie wiedzą dlaczego kursy, które widzą są niskie lub wysokie i co decyduje o ich dynamicznej zmianie. W większości przypadków spotykają się z określeniami takimi jak spadek kursów, handicap azjatycki czy europejski, ale nie nie wiesz co one oznaczają i do czego służą. Co więcej, nie masz strategii obstawiania i dlatego w większości przypadków ponosisz porażkę podczas obstawiania.

Ten przewodnik jest dla wszystkich, którzy szukają wiedzy i chcą się podszkolić. Po jego przeczytaniu wszystkich lekcji możesz również zapoznać się ze strategiami obstawiania, które wielu ludzi już przetestowało i których wyniki masz opisane w poszczególnych strategiach.

Czego nauczysz lub nauczyłeś się z tego przewodnika?

Jak widzisz, w przewodniku poruszyłem wszystkie ważne tematy związane z zakładami. Lektura tych treści rzuca więcej światła na zakłady sportowe online i uwydatni wszystkie błędy, które do tej pory popełnialiśmy.

Początkujący gracze obstawiają tylko podstawowe zakłady, takie jak typowanie prawidłowego wyniku pierwszej/drugiej połowy lub końcowego rezultatu. Teraz z pomocą przewodnika i w ogóle tej strony internetowej poznasz różne inne rodzaje zakładów, poznasz krótkie objaśnienia i wskazówki jak lepiej obstawiać.

Dowiesz się nie tylko jak stawiać na piłkę nożną, ale także tenis, wyścigi konne i inne popularne sporty. Bardzo ważna jest dywersyfikacja taktyki, ponieważ może ona pomóc Ci zrekompensować niektóre straty, które poniosłeś na konkretnej dyscyplinie. Tak więc, moja rada to nie ograniczać się tylko do jednego sportu. Wybierz na przykład dwie dyscypliny.

Przewodnik pomoże Ci także w wyborze bukmachera, do którego chcesz dołączyć. Poznasz różne rodzaje zakładów, dowiedz się, jak są one określane i jaki powinien być Twój cel. Te artykuły poruszają też kilka kwestii psychologicznych. Przeczytaj jak uniknąć uzależnienia i mieć kontrolę nad stawkami gry.

Podsumowanie

Jeśli dotarłeś tak daleko to najwyraźniej poważnie podchodzisz do zakładów sportowych. Czeka Cię teraz prawdopodobnie najbardziej dogłębna edukacja w zakresie zakładów jaką kiedykolwiek otrzymasz. Umiejętność wdrożenia informacji zdobytych na etapie nauki oddziela zwycięzców od przegranych.

Na poziomie pierwszym (pierwsza połowa lekcji) zdobyłeś podstawowe informacje. Po nim nastąpił nieco bardziej zaawansowany poziom, który wprowadziłem Cię na drogę do stania się lepszym graczem. Te informacje z dużym prawdopodobieństwem poprawią umiejętności w zakresie zakładów, udoskonalą Twoją metodologię, a także zmienią sposób w jaki do tej pory myślałeś o obstawianiu.

Zawartość i konkretne tematy w drugiej części lekcji były trochę bardziej zaawansowane niż tematy poruszane na pierwszy poziomie szkolenia. Wyjaśnienia były bardziej szczegółowe i mają na celu skłonić Cię do zmiany sposobu myślenia. Zrozumiałeś mam nadzieję, że była to najważniejsza część kursu, która wymaga koncentracji w 100%.

Jeśli jesteś zainteresowany dalszym kształceniem, polecam Ci zapoznanie się z działem „Psychologia” na tej stronie. Znajdziesz tam na prawdę dużo ciekawych informacji, o których nie przeczytasz nigdzie indziej w Internecie.

Kamil

Od 2002 roku interesuje się zakładami bukmacherskimi. Wtedy właśnie postawiłem swój pierwszy kupon u naziemnego bukmachera. Zainteresowanie trwa do dziś dzień i obejmuje takie zagadnienia jak statystyki, prawdopodobieństwa, różnice w dyscyplinach sportu, wpływ czynników na wyniki meczów, jak również poszukiwanie błędów w kursach bukmacherskich.

AKTUALNE POSTY