Strategia Zakładów Na Piłkę- Powyżej 0,5 i 1,5 Bramki[Symulacja]


W dzisiejszym artykule przyjrzymy się systemowi bukmacherskiemu obstawiania na bramki w meczu, który pozwala na zarabianie pieniędzy bez konieczności ryzykowania nie wiadomo jak dużej części bankrolla. Systemy zakładów na powyżej 0,5 i powyżej 1,5 bramki mogą być całkiem opłacalne. Ryzyko jest ograniczone.

Jak sugeruje tytuł będziemy stawiać na ponad 0,5 gola strzelonego w danym meczu. Oznacza to, że przynajmniej jedna drużyna musi strzelić przynajmniej jedną bramkę. Nasz zakład będzie przegrany tylko wtedy, gdy mecz zakończy się bezbramkowym remisem 0-0. Jeśli wybierzesz swoje mecze ostrożnie, możesz zanotować passę 30-60 zwycięstw, co jest celem tej strategii.

Możesz korzystać z systemu w sposób prosty (zawsze stawiaj tę samą kwotę) lub progresywny. W przypadku zakładów progresywnych stawiasz wszystko, co do tej pory zarobiłeś – aż do momentu, w którym uznasz, że zarobiłeś wystarczająco dużo i w ten sposób zakończysz „rundę zakładów”.

Na czym polega system na bramki i od czego zaczynamy?

Po pierwsze określ kwotę początkową, z którą będziesz obstawiać. Nie musisz popadać w skrajności, zalecam kwotę pomiędzy 5 PLN i 10 PLN.

Następnie znajdź mecz, który Twoim zdaniem nie zakończy się bezbramkowym remisem. Jeśli nie do końca rozumiesz zagadnienia związane z zakładami na piłkę nożną, możesz na przykład skorzystać z naszych aktualnych wskazówek. Jeśli mecz ma wynik powyżej 1,5 gola (czyli np. 1-1 lub 2-0), mecz jest odpowiedni dla tej strategii zakładów.

Po wybraniu meczu kliknij na opcje zakładów dla tego meczu i znajdź over/under lub całkowitą liczbę bramek. Chociaż są one praktycznie takie same, z czasem można zauważyć, że w przypadku niektórych meczów lepsze kursy można uzyskać stawiając na over/under, podczas gdy w przypadku innych bardziej opłaca się postawić na całkowitą liczbę bramek. Dlatego zawsze sprawdzaj kursy dla obu typów zakładów.

Kolejną zaletą zakładów na over/under jest to, że większość bukmacherów wypłaca wygrane w ciągu kilku minut od strzelenia bramki, podczas gdy w przypadku zakładów na całkowitą liczbę bramek, zazwyczaj trzeba czekać do końca meczu, aby otrzymać wygraną.

Generalnie jednak zasada jest taka sama – aby wygrać, trzeba strzelić przynajmniej jedną bramkę w meczu.

W tym systemie obstawiania zalecamy stawianie zakładów na żywo, tzn. w trakcie trwania meczu. Możesz wybrać zakład z wyprzedzeniem, ale w zakładach na żywo masz już całkiem dobre wyobrażenie o tym, jak wygląda mecz, więc Twoje zakłady powinny mieć wyższy wskaźnik skuteczności.

Masz też inne możliwości

Jeśli nastawiasz się na wczesną bramkę, powinieneś postawić zakład jak najszybciej po rozpoczęciu meczu. Nasza rada – kurs na ponad 0,5 gola powinien wynosić co najmniej 1,11. Jeśli kursy są niższe, znajdź inną okazję. Jeśli wczesna bramka Cię zaskoczy (przyjdzie za wcześnie), również przejdź do innego meczu.

Możesz również poczekać do pierwszych 30 minut meczu, ponieważ większość bramek jest zdobywana w ostatnich 60 minutach meczu. Ponadto, będziesz mógł obstawiać zakłady z wyższymi kursami. Możesz poczekać do połowy meczu. Jeśli w pierwszej połowie nie padnie żadna bramka, możesz postawić zakład w przerwie i uzyskać jeszcze lepsze kursy. Zazwyczaj kurs w takiej sytuacji wynosi około 1.30.

Czy można wygrać i jak dużo?

Powiedzmy, że zacząłeś z początkowym zakładem w wysokości 10 PLN, postawiłeś po średnim kursie 1.10 i postawiłeś w sumie 30 razy w danej rundzie zakładów. Jeśli rzeczywiście spełniłeś scenariusz, na koniec udanej rundy zakładów będziesz miał 17 razy więcej niż Twój początkowy kapitał, czyli 10 PLN x 17 = 170 PLN.

A jeśli postawisz ze średnim kursem 1.20 i postawisz również 30x w rundzie, będziesz miał swój oryginalny kapitał przemnożony x 237, więc 10 x 237 = 2,370 PLN!

Jak widać, ten progresywny system zakładów oferuje interesujące wyniki, więc nie powinieneś go odrzucać. Oczywiście, aby zmaksymalizować szanse na sukces, musisz uważnie wybierać mecze, na które stawiasz. Nie zapomnij też wybrać odpowiedniego bukmachera. Tylko w ten sposób można zmaksymalizować zyski.

UWAGA: Powyższa symulacja ma charakter poglądowy i nie gwarantuje Ci, że jeśli obstawisz 30 meczów, to osiągniesz podobne rezultaty. W zależności od wybranych meczów, osiągniesz inne wyniki. Pamiętaj, aby nigdy nie stawiać pieniędzy, których nie możesz utracić.

Strategia na obstawianie zakładów na ponad 1,5 bramki

Teraz przyjrzymy się bliżej strategii, która polega na obstawianiu ponad 1,5 bramki w piłce nożnej. Oprócz samej strategii bardzo ważne jest, aby uzyskać najwyższe kursy na zakłady. Dlatego też zalecam skorzystanie z porównywarki kursów przed postawieniem zakładu. Zakłady na ponad 0,5 i ponad 1,5 bramki mogą być całkiem opłacalne. Ryzyko jest dość niskie.

Jak działamy w ramach tego systemu na bramki

Zakład na poniżej 1,5 gola oznacza, że oczekujemy, iż w meczu padnie albo 0 goli albo tylko 1 gol. Zakład na ponad 1,5 bramki oznacza, że w meczu muszą paść co najmniej 2 bramki. Dla uproszczenia bukmacherzy dodają 0,5 do całej liczby – dzięki temu od razu wiadomo czy jesteśmy poniżej czy powyżej obstawianej liczby.

Stawiamy na żywo

W tej strategii nie będziemy obstawiać zakładów przed rozpoczęciem meczu, ale dopiero w jego trakcie, czyli będziemy obstawiać na żywo. Powód jest prosty. Kursy zazwyczaj szybko rosną w trakcie meczu. Przed rozpoczęciem meczu kurs na over 1,5 gola wynosi zazwyczaj około 1,30 lub nieco więcej. Ale to za mało, by osiągnąć przyzwoity zysk. Niech mecz się zacznie i oglądajcie go. Każda minuta bez strzelonej bramki oznacza wzrost szans.

Po około 15 minutach meczu kurs na ponad 1,5 gola wynosi już zazwyczaj około 1,45. Po 30 minutach jest to już 1.70, a jeśli przez całą pierwszą połowę nie padnie żadna bramka, kurs często wzrasta do ponad 2.00.

Jeśli chcesz, możesz postawić zakład na przykład w 40 minucie lub bezpośrednio podczas przerwy w połowie meczu. Im wcześniej postawisz zakład, tym mniejszy zysk osiągniesz.

Po zdobyciu bramki kurs ponownie spada – zazwyczaj do około 1.50. Czas strzelenia pierwszej bramki decyduje o wysokości wygranej. Idealnie byłoby, gdyby pierwsza bramka padła między 46 a 55-tą minutą, co zdarza się dość często.

Zarezerwuj sobie trochę czasu na analizy

Spójrzmy na statystyki. Jeśli obie drużyny strzeliły więcej niż 2,5 gola w poprzednich 5-6 meczach (lub więcej niż 2,5 gola padło przynajmniej w meczach gospodarzy), stawiasz. Możesz postawić zakład, gdy uznasz, że jesteś gotowy – niezależnie od tego czy jest to 10 czy 30 minuta. Ale zawsze powinieneś stawiać po kursie wyższym niż 1.50.

Ale co się stanie, jeśli drużyny grają „szybko” i pierwsza bramka zostanie strzelona w pierwszych 10 minutach meczu? W tym przypadku, nasza strategia nie jest już odpowiednia dla tego meczu.

Zamiast tego przyjrzyj się jeszcze raz statystykom danej drużyny. Może to po prostu szczęśliwy gol, co oznacza, że możesz postawić na wynik poniżej 1,5 gola. Poczekaj i licz na to, że w ciągu następnych 30 minut nie padnie więcej bramek. Będziesz mógł sprzedać swój zakład z interesującym zyskiem. Oczywiście nie musisz go sprzedawać, ale ryzyko będzie większe, co dotyczy również tradycyjnych bukmacherów.

Podsumowanie

Jest to wszechstronna strategia. Jedynym minusem jest to, że będziesz musiał oglądać mecze, więc obstawianie będzie bardziej czasochłonne. Jeśli jednak postąpisz mądrze, zainwestowany czas może się opłaci. Istnieje kilka podstawowych zasad, których należy przestrzegać:

  • Aby ograniczyć ryzyko postaw na ponad 1,5 bramki zamiast 2,5.
  • Przeprowadź analizę przedmeczową i stawiaj tylko na mecze, w których typujesz sumę powyżej nawet 2,5 gola.
  • Obstawiaj tylko wtedy, gdy kurs na ponad 1,5 gola wynosi 1,50 lub więcej (zalecam odczekanie 40 minut lub całej pierwszej połowy – zakładając oczywiście, że w tym czasie nie padnie żadna bramka).

Kamil

Od 2002 roku interesuje się zakładami bukmacherskimi. Wtedy właśnie postawiłem swój pierwszy kupon u naziemnego bukmachera. Zainteresowanie trwa do dziś dzień i obejmuje takie zagadnienia jak statystyki, prawdopodobieństwa, różnice w dyscyplinach sportu, wpływ czynników na wyniki meczów, jak również poszukiwanie błędów w kursach bukmacherskich.

AKTUALNE POSTY

Bukmacher.org | Wszystkie prawa zastrzeżone | 2022

Zawieranie zakładów na stronach internetowych firm, które nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów bukmacherskich jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Na terytorium Polski zakłady wzajemne mogą oferować jedynie te podmioty, które posiadają wymagane zezwolenie na urządzanie zakładów bukmacherskich. Serwis Bukmacher.org jest prowadzony w języku polskim i adresowany jest wyłącznie do polskojęzycznych odbiorców przebywających na terytorium, gdzie korzystanie z serwisów o tematyce gier hazardowych jest dozwolone.