Przewodnik po Systemie Zakładów na Kumulację Remisów


Jeśli obstawiasz dłuższe kumulacje piłkarskie (czyli kumulacje po 10 lub więcej typów), na pewno zauważyłeś, że takie kumulacje często się nie sprawdzają. Zaskakujące jest to, że główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest remis w meczach, w których jedna z drużyn jest zdecydowanym faworytem.

W niektórych ligach piłkarskich remis jest bardziej prawdopodobny niż zwycięstwo jednej z drużyn.

Remisy w piłce nożnej są bardzo częste, w niektórych ligach jak np. w drugiej lidze włoskiej (Serie B) remisy występują w ponad 34% przypadków. Oznacza to, że mniej więcej co trzeci mecz kończy się remisem. Serie B nie jest jedyną. Dużą liczbę remisów można znaleźć na przykład w japońskiej J-League (40%), greckiej Super League (32,8%) czy hiszpańskiej La Liga 2 (30%).

Nie dziwi więc fakt, że niektórzy typerzy specjalizują się w obstawianiu remisów. I ten system zakładów jest przeznaczony właśnie dla nich. Oferuje on szansę na osiągnięcie zysku przy małej stawce.

System zakładów z remisem

Przede wszystkim należy wybrać 6 – 8 typów na remis. Powyżej opisałem, które ligi należy obstawiać, więc przejdźmy do opisu systemu zakładów.

Możesz postawić 2 PLN na każdą kombinację od 4 typów wzwyż. Oznacza to, że Twoje zakłady zaczynają się od czterech, a kończą na jednym zakładzie na wszystkie 8 typów razem. Oczywiście, wszystkie 8 kuponów na raz nie zadziała (jeśli w ogóle), ale jest to zakład za 2 PLN.

Jeśli chodzi o potencjalne zyski:

  • Jeśli trafisz 4 typy, wygrasz z powrotem swoją stawkę i dodatkowo trochę więcej, w zależności od kursów (czasami nawet połowę).
  • Jeśli trafisz 5 losów, wygrasz około 700 – 1500 PLN w zależności od kursów.
  • Jeśli trafisz 6 losów, wygrasz około 4200 – 8000 PLN w zależności od kursów.
  • Jeśli trafisz 7 losów, wygrasz około 25.000 – 38.000 PLN w zależności od kursów.
  • Jeśli trafisz 8 losów, możesz wygrać ponad 140.000 do 180.000 PLN

Oczywiście, bardzo trudno jest trafić wszystkie 8 typów, ale może szczęście będzie Ci sprzyjać.

*W tym systemie zakładów, średni kurs na remis wynosi 3.20. Kursy mogą się różnić w zależności od poszczególnych meczów i lig, do których się wybierasz.

Niektórzy z Was pewnie pomyśleli, że trafienie 4 lub więcej typów na jednym kuponie musi być bardzo trudne, ale zaufaj mi. Jeśli jesteś fanem zakładów na remisy lub masz dobre źródło wskazówek, możesz czasami ustrzelić jakiś remis.

Oczywiście, bardzo trudno jest trafić wszystkie 8 picków, ale może szczęście będzie Ci sprzyjać.

Kamil

Od 2002 roku interesuje się zakładami bukmacherskimi. Wtedy właśnie postawiłem swój pierwszy kupon u naziemnego bukmachera. Zainteresowanie trwa do dziś dzień i obejmuje takie zagadnienia jak statystyki, prawdopodobieństwa, różnice w dyscyplinach sportu, wpływ czynników na wyniki meczów, jak również poszukiwanie błędów w kursach bukmacherskich.

AKTUALNE POSTY