Którzy bukmacherzy obsługują Skrill?

Skrill to nazwa dla wcześniejszej firmy Moneybookers. Marka od lat kojarzona jest z sektorem gier hazardowych i zakładów bukmacherskich. Na dzień dzisiejszy współpracuje z nimi STS, Totolotek, Fortuna i LVBet. Firma dowiodła swoich usług na najwyższym poziomie przy relatywnie niskich opłatach, dlatego bukmacherzy z całego świata często współpracują z tą marką.

Czytając ten artykuł znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje dotyczące zakładów bukmacherskich, które korzystają z portfela elektronicznego Skrill. W niniejszej analizie przejrzymy wszystkie unikatowe rozwiązania  jakie proponuje nam to fantastyczne narzędzie do płatności. W szczególności przeznaczone jest one bowiem dla graczy obstawiających sportowe wydarzenia. Na początku przeanalizujmy wszystkich bukmacherów w Polsce oferujących Skrill jako metodę płatności.

Skril logo

Bukmacher na żywo Fortuna
Bukmacher Totolotek
Zakłady na żywo LVBet
bukmacher sts

Spośród wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, powyżej znajdują się tylko ci, u których możemy wpłacić pieniądze poprzez Skrill. Wszyscy wyżej wymienieni legalni bukmacherzy online przedstawiają się w całkiem dobrym świetle jeśli chodzi o limity transakcji oraz wysokość przyznanego bonusu dla początkujących graczy. Dzięki portfelowi Skrill mamy możliwość dokonywania wpłat zarówno w niskich kwotach, jaki i bardzo wysokich. Jest to narzędzie przeznaczone zarówno dla graczy rekreacyjnych, jak i profesjonalnych typerów. Wysokiej jakości bukmacher taki jak LVBet czy STS musi oferować swoim użytkownikom wszystkie możliwe rozwiązania, aby zadowolić każdy rodzaj klienta. W związku z tym do tabeli wprowadziliśmy taką kategorię jak streaming meczy na żywo. Jest to niebywale popularna opcja, lecz jak rzadko spotykana u naszych bukmacherów legalnie działających na rynku. Wszyscy bukmacherzy oferujący Skrill mają szeroki wybór oferty bukmacherskiej na rynku. Zatem wybór może nie być łatwy.

Bukmacherzy oferujący Skrill – Porównanie

BukmacherIlość
Dyscyplin
Ligi
Piłkarskie
Streaming
Live
Dodatkowe
Zakłady
Poziom
Kursów
Bukmacher na żywo Fortuna2186Polityka, Rozrywka,
Wydarzenia Społeczne
94,50%
bukmacher sts27147Rozrywka (Eurowizja,
Taniec z Gwiazdami, powołania do kadry)
93,51%
Zakłady na żywo LVBet28230Wydarzenia, Rozrywka
(Counter Strike, Starcraft
2, League of Legends, DOTA 2)
93,24%
Bukmacher Totolotek17141Polityka, Finanse,
Rozrywka (Eurowizja)

92,76

Podejmując decyzję co do rodzaju płatności z jakich mamy zamiar korzystać, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Poniżej przedstawiliśmy kilka interesujących zagadnień, które powinny mieć wpływ na naszą ocenę. Znajdziesz także sumaryczne podsumowanie wszystkich omówionych cech. Dzięki temu będziesz miał szerszy obraz oraz łatwiejszą decyzję.

Opłaty i czas realizacji transakcji

Jeśli chodzi o dokonywanie depozytu, to każdy bukmacher przyjmuje na siebie opłacenie wszystkich prowizji. Dzięki temu środki, które zostaną ściągnięte z naszego konta Skrill, pojawią się w takiej samej kwocie na koncie bukmacherskim. Czas realizacji takiego depozytu jest niemal natychmiastowy. W najgorszym wypadku nie zajmie dłużej niż kilka minut. Inaczej ma się sprawa z wypłatą środków. Na rynku zdarzają się bukmacherzy, którzy czasami pobierają prowizję od dokonywanych wypłat. Jest ich jednak bardzo niewielu. Oczywiście mówimy tutaj o wypłacie środków z konta bukmacherskiego z powrotem na konto Skrill. Jeżeli mamy zamiar wypłacić pieniądze ze Skrill na nasze konto bankowe, to musimy liczyć się już na pewno z prowizją oraz często opłatą za przewalutowanie (jeśli konto Skrill mamy w obcej walucie). Użytkownicy bez statusu VIP Skrill, powinni liczyć się z opłatą w wysokości od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych w zależności od kwoty jaką chcemy wypłacić na konto bankowe.

BukmacherCzas
Transakcji
Limit
Min/Max
Opłaty
Bukmacher na żywo Fortuna✔ Wpłata
✔ Wypłata
– natychmiast
– 24h
b.d.– brak
– brak
bukmacher sts✔ Wpłata
✔ Wypłata
– natychmiast
– 24h
b.d.– brak
– brak
Zakłady na żywo LVBet✔ Wpłata
✔ Wypłata
– natychmiast
– 24h
b.d.– brak
– brak
Bukmacher Totolotek✔ Wpłata
✔ Wypłata
– natychmiast
– 24h
b.d.– brak
– brak

Opcja Skrill 1-tap

Użytkownicy posiadający konto Skrill mają teraz możliwość przyspieszenia dokonywania depozytów z użyciem tego portfela. Firma oferuje możliwość wpłaty środków za pomocą praktycznie jednego kliknięcia. Są one również darmowe i znacznie przyspieszają grę. Jest to szczególnie użyteczne w przypadku graczy korzystających z zakładów na żywo. W takich momentach bardzo przydatne jest szybkie deponowanie pieniędzy. Ciekawostką jest, że korzystając z opcji 1-tap możemy również dokładnie w taki sam sposób wypłacać pieniądze. Jeśli chodzi o limity, to są takie same jak przy standardowej wypłacie. Jeżeli chcesz skorzystać z opcji Skrill 1-tap u swojego bukmachera, to zaloguj się na jego konto, przejdź do strefy płatności i skorzystaj z ikonki Skrill 1-tap. Za pierwszym razem należy się zarejestrować, aby aktywować tą szybką metodę płatności.

Zalety i wady korzystania ze Skrill w bukmacherce

Ogólnie rzecz biorąc, korzystanie z portfeli elektronicznych w przypadku gier hazardowych jest bardzo zalecane. Ten rodzaj płatności w kwestii bezpieczeństwa przewyższa tradycyjne konto bankowe. Jest to szczególnie ważne w przypadku graczy, którzy posiadają nawet 10 kont u różnych bukmacherów internetowych. Nie jest bowiem zabronione posiadanie kont jednocześnie w STS, LVbet i Totolotek. Jest zatem bardzo logicznym rozwiązaniem, obniżenie prawdopodobieństwa utraty środków na koncie bankowym właśnie poprzez użycie zewnętrznego portfela do płatności. Skrill jako portfel elektroniczny posiada wyżej wspomnianą opcję 1-tap, dzięki czemu jest jednym z szybszych operatorów płatności dostępne u bukmacherów. Co więcej, konto Skrill może być zasilane zarówno poprzez szybkie przelewy bankowe, jak i karty kredytowe. Dzięki temu możemy dokonać jednej dużej płatności na konto Skrill, a później te środki rozdysponować pomiędzy kilku bukmacherów bez konieczności podawania im naszych danych bankowych.

Bukmacherzy - wady i zalety korzystania ze Skrill

Poza oczywistymi zaletami Skrill, są również bukmacherzy którzy odmawiają współpracy z tą firmą. Jeżeli zatem wybrałeś zakłady bukmacherskie bez tej opcji, a są nimi na przykład Milenium, Forbet czy Etoto, to pozostaje Ci skorzystać z karty kredytowej lub przelewu bankowego. W Polsce nie możemy liczyć na transakcje z Paypal, gdyż firma nie współpracuje z firmami hazardowymi. Brak dostępności Skrill u wszystkich bukmacherów powinien być najważniejszą wadą tego portfela. Aby przeanalizować wszystkie za i przeciw, obejrzyj grafikę powyżej.

Karta Skrill

Kolejnym ważnym elementem konta Skrill, jest karta MasterCard. Możemy ją dodatkowo otrzymać i korzystać w sklepach oraz bankomatach. Koszt utrzymania takiej karty wynosi co roku około 40 zł. Posiadacze karty Skrill, mogą swoje wygrane u bukmachera wydawać od razu w sklepie. Nie ma konieczności wypłaty pieniędzy na konto bankowe. Karty można używać również tak samo jak zwykłej karty MasterCard. Oznacza to że możemy nią dokonywać płatności w Internecie. Przydatna jest również podczas podróży za granicą, gdyż posiadacze konta Skrill w euro, nie będą musieli ponosić opłaty za przewalutowanie pieniędzy wybranych z bankomatu. Nie oznacza to, że wypłata z bankomatu jest darmowa. Skrill pobiera prowizję najczęściej w wysokości około 1,8€ za jednorazową wypłatę bankomatową. Kwota jest przybliżona ponieważ cennik czasami ulega zmianie.

Karta skrill mastercard - opłaty czas oczekiwania

Wpłacanie pieniędzy do bukmachera przez Skrill

Cały proces rejestracji konta Skrill jest dosyć prosty i nie przysparza kłopotów. Firma posiada ponad 25 milionów zarejestrowanych użytkowników. Świadczy to jedynie o tym, że proces jest intuicyjny i nie różni się niczym od rejestracji w innych portfel elektronicznych. Będąc na stronie Skrill.com korzystamy z opcji rejestracji konta dostępnej na stronie głównej. Podajemy podstawowe informacje i tworzymy konto. Nie należy zapominać o zapoznaniu się z warunkami korzystania z serwisu.

Ważna informacja! Otwierając konto Skrill warto jest upewnić się, że dane adresowe, jak również imię i nazwisko oraz adres email zgadzają się z danymi podanymi u bukmachera. Zaoszczędzi nam to kłopotów podczas wypłaty pieniędzy w przyszłości.

Poniżej przedstawiono proces otwierania konta Skrill w kilku prostych krokach.

Skrill - rejestracja u bukmacheraKROK 1: OTWÓRZ KONTO SKRILL
Przejdź na stronę Skrill.com oraz kliknij w przycisk „Rejestracja” w prawym górnym rogu. Aby utworzyć konto musimy podać podstawowe informacje. Pamiętajmy aby wszystkie dane były prawdziwe. Podanie fałszywych danych, może spowodować zablokowanie konta oraz utratę pieniędzy w przyszłości.
Skrill - zasilenie konta do wpłaty do bukmacheraKROK 2: ZAŁADOWANIE KONTA SKRILL
Kiedy zalogujemy się na konto, klikamy przycisk „Wpłać środki”. Pieniądze najlepiej wpłacić za pomocą karty płatniczej. Dane twojej karty będą przechowywane w bezpiecznym środowisku Skrill. Podczas dokonywania pierwszej wpłaty możesz zostać poproszony o podanie hasła. Później nie jest potrzebne.
skrill - wpłata bukmacherzyKROK 3: WPŁATA PIENIĘDZY DO BUKMACHERA
Przejdź do konta bukmacherskiego, do strefy płatności. Spośród wszystkich metod płatniczych wybierz Skrill. Należy wypełnić formularz podając kwotę depozytu, a następnie podać dane do logowania konta Skrill. Po zatwierdzeniu płatności, środki zostaną podjęte z konta Skrill i dodane na konto bukmachera.

Szybki dostęp do wygranych pieniędzy

Jeśli wdrożyłeś się w portfel elektroniczny Skrill i z powodzeniem dokonałeś depozytu, czas zapoznać się z procesem wypłaty środków. Aby skorzystać z wygranych pieniędzy z zakładów bukmacherskich, musimy na koncie bukmachera dokonać wypłaty z powrotem na konto Skrill. Po takiej operacji zadeklarowana kwota pojawi się w naszym portfelu elektronicznym. Jeśli nie posiadamy karty MasterCard Skrill, to aby skorzystać z tych pieniędzy musimy je najpierw wpłacić na konto bankowe. Aby tego dokonać Skrill wymaga weryfikacji naszych danych osobowych i jest to proces powszechnie stosowany. Nie należy się tym więc przejmować. Aby dokonać wypłaty na konto bankowe, musimy jego numer rachunku zarejestrować na platformie Skrill. Po takiej operacji Skrill wymaga potwierdzenia autentyczności konta poprzez wpisanie kodu, który będzie podany w tytule przelewu autoryzacyjnego dokonanego przez Skrill na konto bankowe. Gdy potwierdzimy otrzymany kod, możemy przeprowadzać szybkie wypłaty do naszego banku.

Trzy proste kroki jak wypłacać pieniądze ze Skrill

Poniższa tabela przedstawia nam szybki opis jak przejść proces wypłaty pieniędzy z konta Skrill na konto bankowe. Jeżeli proces okaże się dla ciebie bardziej skomplikowane niż przedstawiony na grafice, to nie wahaj się skorzystać z centrum obsługi klienta Skrill.

jak wypłacić wygrane od bukmachera za Skrill

Pierwszym krokiem całego procesu jest wypłata pieniędzy u bukmachera. Wypłaty na konto Skrill możemy dokonać jedynie w sytuacji gdy wpłacaliśmy pieniądze tą metodą. Jest to spowodowane regulacjami dotyczącymi przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy. Aby dokonać wypłaty u bukmachera na konto Skrill należy podać kwotę i zatwierdzić transakcję. Aby pieniądze pojawiły się na naszym portfelu elektronicznym, musimy odczekać przynajmniej 24 godziny. Najlepsi bukmacherzy są często szybsi. Jeśli pieniądze nie pojawiają się natychmiast, to nie ma się czym przejmować. Gdy otrzymamy pieniądze na nasze konto Skrill, mamy kilka możliwości. Możemy fundusze wypłacić na nasze konto bankowe, w sposób jaki opisaliśmy wyżej. Możemy także pieniądze wydać w internecie na zakupy lub usługi w sklepach lub u dostawców, którzy akceptują płatności Skrill. Trzecią opcją, jest zamówienie karty płatniczej MasterCard. Dzięki niej środki powiązane z naszym kontem będą dostępne na karcie. W ten sposób możemy płacić tak samo jak płacimy kartą bankomatową.

Bezpieczeństwo płatności Skrill na stronach hazardowych

Idea posiadania portfeli elektronicznych polega na odseparowania danych bankowych od dostawców usług zjakich korzystamy. Firma Skrill nigdy nie będzie udostępniać twoich informacji firmom trzecim. Dotyczy to zarówno w danych bankowych, jak również danych osobowych czy nawet konta email. Dzięki wysokiemu systemowi zabezpieczeń, portfel elektroniczny stał się bardzo powszechnym środkiem płatności.

Skrill: Krótka historia firmy

Marka Skrill od dawna kojarzona jest głównie z usługami hazardowymi, w tym z zakładami bukmacherskimi. Dzięki temu posiada ona ugruntowaną pozycję na rynku. Firma powstała dawno temu w roku 2001. Od tamtej pory rozrosła się do jednego z najlepszych dostawców usług płatności internetowych na świecie. Firma pierwotnie powstała pod nazwą Moneybookers. Poprzez szerzące się na rynku praktyki prania pieniędzy poprzez Skrill, często spotykamy sytuację, że bukmacherzy nie oferują bonusów za pierwszy depozyt przy dokonywaniu płatności za pomocą tego portfela elektronicznego. Jest to bardzo wielka szkoda, gdyż jest to doskonała platforma. Należy również pamiętać, że bukmacherzy zwracają uwagę na to, aby konto Skrill było zarejestrowane z użyciem tego samego adresu email co konto bukmacherskie. Jeżeli dokonamy płatności za pomocą Skrill, to jedyną metodą wypłaty pieniędzy będzie również konto Skrill. Pamiętać należy również o tym, że możemy wysyłać pieniądze za pośrednictwem tego portfela do innych użytkowników na całym świecie. W roku 2014 firma osiągnęła zysk na poziomie 331 milionów dolarów. To powinno świadczyć o jej popularności.

Czy są lepsze portfele elektroniczne?

Głównym konkurentem Skrill jest firma Neteller. Oba podmioty są pod względem swojej działalności bardzo podobne. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ zarządza nimi ta sama firma matka. Pomimo tego, posiadają kilka różnic. Poniżej przedstawiliśmy kilka czynników którymi się różnią. Mając je na uwadze nietrudno zauważyć, że obie firmy posiadają różny target klientów.

Obie firmy są dobrze rozpoznawalnymi markami. Neteller jednak jest bardziej ugruntowany w kwestii zabezpieczeń oraz przetwarzania transakcji o wyższym nominale. Obie usługi są bezpłatne przy rejestracji, oraz nie wymagają opłat za potwierdzenie konta. Zarówno Neteller jak i Skrill wprowadził program lojalnościowy dla klientów VIP. Są to premie związane z obrotem na koncie oraz zwrotami za zakupy. Oba portfele pobierają prowizję za przesyłanie pieniędzy oraz wypłatę ich na konto bankowe. Nie są to jednak wysokie kwoty. Wyżej wymienieni operatorzy dysponują wysokim systemem zabezpieczania transakcji. Poniżej przedstawiamy grafika opisującą obie firmy.

porownanie Skrill VS Neteller

Obstawianie zakładów ze Skrill

LVBet

LVBet umożliwia klientom wpłacanie środków za pomocą Skrill. Promocja w pakiecie powitalnym sięga nawet 1500 zł. Podzielona jest ona na dwie części. Za pierwszy depozyt możemy zyskać 1000 zł, natomiast za drugi depozyt, gracz otrzymuje 500 zł. Jest to tak zwany reload bonus. Skrill wraz z bukmacherem LVBet przygotował także świetną ofertę na mundial 2018. Wszyscy gracze, którzy w czerwcu 2018 wpłacom środki za pomocą Skrill będą brali udział w konkursie. Polega ona na zbieraniu punktów. Najlepsi gracze w rankingu otrzymają nagrody, których pula całkowita wynosi 10.000 zł. LVBet przewidział za pierwsze miejsce nagrodę 5.000 zł.

Totolotek

Totolotek to kolejny bukmacher, który zdecydował się na współpracę ze Skrill. Totolotek proponuje nowym graczom bonus powitalny w wysokości 100% do 1000 zł oraz 20 zł na freebet. Jest to całkiem interesująca oferta, w szczególności, że Totolotek wcześniej oferował nowym graczom jedynie 550 zł. Jeżeli jesteśmy zainteresowani obstawianiem polskiej ekstraklasy, to totolotek jest świetnym wyborem, gdyż z naszych obliczeń wynika, że posiada najwyższe kursy na tego rodzaju typy. W przeciwieństwie do Fortuny czy STS, Totolotek nie posiada streamingu meczów Live na swojej platformie. Dla niektórych typerów może to być przeszkoda.

STS

STS również zdecydował się na współpracę ze Skrill. Jego oferta powitalna dla nowych graczy nie jest tak rewelacyjna, wynosi jedynie 500 zł. STS rekompensuje jednak bonus bardzo fajnymi promocjami tematycznymi. Przykładowo podczas trwania mundialu 2018, można było obstawiać w specjalnych konkursach na awans Polaków do 1/4 finału, a nawet do finału Mistrzostw Świata. STS Proponuję swoim graczom streaming niektórych meczów na żywo na platformie, co na pewno jest dużym plusem. Ciekawym również rozwiązaniem jest program partnerski, dzięki któremu możemy zaprosić znajomych do gry. Za polecenie znajomego STS płaci obu użytkownikom po 50 zł.

Fortuna

Fortuna również umożliwia wpłaty i wypłaty za pomocą portfela elektronicznego Skrill. Bonus dla nowych graczy wynosi jedynie 400 zł. U tego bukmachera możemy znaleźć również wiele ciekawych promocji. Przykładem jest na przykład Happy Hours, podczas których wygrane będą podwyższone o wysokość podatku. Możemy także liczyć na promocję związane ze zwrotami stawek na kupony lub typy, które nie okazały się trafne. Za polecenie znajomego Fortuna płaci 100 zł, co jest dosyć ciekawą propozycją, jeśli znamy kogoś to aktualnie szuka nowego bukmachera.

FAQ – Często zadawane pytania

Jak wpłacić pieniądze do Skrill kartą kredytową?

Jeżeli chcesz zasilić konto Skrill używając karty kredytowej, Wykonaj trzy proste kroki. Kliknij przycisk Wpłać pieniądze, zlokalizowany po prawej stronie twojego konta Skrill. Z wysuwanego menu wybierz kartę której chcesz użyć. Do odpowiedniego okienka wpisz kwotę transakcji oraz podaj kod bezpieczeństwa karty. Kliknij przycisk „Wpłać”.

Czy mogę zmienić walutę konta Skrill?

Co do zasady nie można zmienić wybranej podczas rejestracji waluty. Zdarzają się przypadki, że firma Skrill na prośbę użytkownika dokonuje takiej zmiany. Wymaga to indywidualnego kontaktu z centrum obsługi klienta.

Czy Etoto,  Forbet i Milenium oferują płatności Skrill?

Na dzień dzisiejszy bukmacherzy w postaci Forbet, Etoto i Milenium nie oferują i nie wspierają dokonywania wpłaty za pomocą Skrill. Jeżeli coś się zmieni, na tej stronie informacja zostanie zaktualizowana.