Którzy bukmacherzy obsługują Neteller?

Ze wszystkich portfeli elektronicznych to właśnie Neteller miał największy wpływ na rozwój branży hazardowej na świecie. W tym artykule dowiesz się który polski bukmacher wspiera Neteller oraz wszystkiego na temat tego portfela elektronicznego, tworzenia konta, dokonywania wpłat i wypłat, karty Net+, opłat, prowizji i tego jak zachować bezpieczeństwo podczas korzystania z systemu. W dzisiejszych czasach Neteller współpracuje z ogromną liczbą zakładów bukmacherskich na całym świecie. W Polsce można z nimi wpłacać do LVBet oraz STS. Firma w Polsce nie jest aż tak znana, ale gracze z całego świata korzystają z ich usług aby wpłacać i wypłacać pieniądze od bukmacherów. W poniższym opracowaniu przedstawiony polskich legalnych bukmacherów którzy korzystają z usług firmy Neteller.

Bukmacherzy z Neteller w Polsce

neteller logo

Zakłady na żywo LVBet
bukmacher sts

Jak więc wygląda sytuacja na polskim rynku jeśli chodzi o Neteller? W poniższej części artykułu przeanalizujemy bukmacherów oraz ofertę tego portfela. Jeśli zastanawiasz się nad użyciem Netellera do płatności bukmacherskich to powinieneś zapoznać się z limitami wpłat i wypłat. Na szczęście ten portfel oferuje bardzo wysokie limity i powinny one zadowolić wszystkich graczy. Zadowoleni powinni być gracze rekreacyjny odstawiający za niskie stawki jak również zawodowi typerzy. Analizując polskich bukmacherów realizujących transakcje z Neteller wzięliśmy również pod uwagę dodatkowe aspekty, takie jak na przykład możliwość obstawiania zakładów na żywo, czy transmisje live na platformie. Nie można także zapomnieć o najważniejszej dla wielu kwestii – wysokości bonusu powitalnego.

Ilość
Dyscyplin
Ligi
Piłkarskie
Streaming
Live
Dodatkowe
Zakłady
Poziom
Kursów
Zakłady na żywo LVBet27247Wydarzenia, Rozrywka (Counter Strike, Starcraft 2, League of Legends, DOTA 2)93,24%
bukmacher sts28230Rozrywka (Eurowizja, Taniec z Gwiazdami, powołania do kadry)93,24%

Niezbędne informacje dla graczy

Najważniejszym motywem kierującym typera do wyboru metody płatności jest kwestia finansowa. Dlatego też przeanalizowaliśmy wszystkie opłaty i prowizje związane z użytkowaniem Netellera, aby dać Ci pełny obraz tego rozwiązania. Każda z dostępnych metod płatności na rynku ma swoje wady i zalety. Poniżej omawiamy wiele kwestii, które mogą okazać się dla ciebie ważne.

Opłaty i czas realizowania transakcji

Pomimo wielu zalet Netellera na rynku bukmacherskim, nie sposób pominąć kwestii prowizji za użytkowanie systemu. Opłaty te co prawda nie są duże, nie mniej jednak w porównaniu na przykład do PayPal, są odczuwalne. Wpłaty i wypłaty do portfela obłożone są prowizją. Szczegóły podajemy w tabeli w dalszej części artykułu.

Czas
Transakcji
Limit
Min/Max
Opłaty
Zakłady na żywo LVBet✔ Wpłata
✔ Wypłata
247– natychmiast
– 24h
– brak
– brak
bukmacher sts✔ Wpłata
✔ Wypłata
230– natychmiast
– 24h
-brak
-brak

Wady i zalety korzystania z Netellera w zakładach bukmacherskich

Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z powyższą tabelą rozumiesz zalety korzystania z Netellera. Ten portfel elektroniczny pozwala na szybkie doładowanie konta i błyskawiczne wpłaty na konto bukmacherskie. Gwarantuje także relatywnie szybkie wypłaty wygranych pieniędzy. Zabezpieczony jest bardzo wysokim protokołem bezpieczeństwa, jak również posiada dobrze zorganizowaną obsługę klienta. Poniżej przedstawiamy porównanie plusów i minusów tego systemu finansowego.

W porównaniu do innych usług takich jak Paysafecard i Skrill, można powiedzieć że neteller jest dosyć drogim rozwiązaniem. Poza Polską zdarzają się ograniczenia, że niektórzy bukmacherzy nie proponują bonusów powitalny klientom deponującym pieniądze za pomocą Netellera. W takiej sytuacji częstym rozwiązaniem jest dokonanie pierwszego depozytu za pomocą karty kredytowej, a następnie przejście na płatność Neteller.

Dokonywanie wpłaty do bukmachera za pomocą Netellera

Wpłata pieniędzy za pomocą Neteller jest trochę bardziej skomplikowana w porównaniu do zwykłej karty kredytowej. Możliwa jest w tym momencie do STS oraz do LVBEt. Przede wszystkim należy przejść proces autoryzacji i potwierdzenia tożsamości. Firma proponuje kilka dróg. Należy podać numer karty kredytowej i połączyć ją z kontem Neteller. Kolejnym sposobem jest dodanie konta bankowego do platformy. Po dokonaniu tych wstępnych czynności szybko i bezproblemowo możemy zarządzać pieniędzmi. Poniżej przedstawiamy w jak prosty sposób możemy otworzyć konto. Zachęcamy do zapoznania się z trzema krokami.

Otwarcie konta NetellerKrok 1: Otwarcie konta Neteller
Aby skorzystać z konta Neteller należy przejść na stronę neteller.com i kliknąć przycisk „Dołącz za darmo” w górnym rogu ekranu. Wypełniamy formularz podając podstawowe informacje. Ważne jest, aby podawać prawdziwe informacje, te same, które udostępniamy bukmacherowi. Rozbieżne dane mogą spowodować problemy przy wypłacie. Potwierdzamy przyciskiem „Otwórz rachunek”
Wpłacanie pieniędzy na NetellerKrok 2: Wpłacanie pieniędzy na Neteller
Gdy konto Neteller zostało utworzone, należy połączyć je ze swoim kontem bankowym. W zakładce kasjer w górnym pasku szukamy przycisku wpłata. W tej sekcji do wyboru mamy standardowe metody płatności, w tym kartę kredytową i przelew bankowy. Wybranie karty kredytowej znacznie przyspiesza proces wpłaty, a tym samym na platformę bukmacherską.
Wpłata pieniędzy do bukmachera przez NetellerKrok 3: Wpłacanie pieniędzy do bukmachera
Jeśli pomyślnie utworzyliśmy konto i połączyli je z kartą kredytową, jesteśmy gotowi do dokonania wpłaty na rzecz zakładów bukmacherskich. Po zalogowaniu się do wybranego bukmachera, na przykład STS lub LVBet, wybieramy opcję wpłata. Podczas dokonywania pierwszego depozytu często trzeba podać 12 cyfrowy numer zabezpieczający konta.

Wypłacanie wygranych przez Neteller

Wielu graczy ucieszy fakt, że proces wypłacania pieniędzy za pomocą Netellera jest szybszy w porównaniu z tradycyjnymi przelewami bankowymi. Proces jest prosty i intuicyjny. Korzyści płynące z wypłaty poprzez Neteller, to nie tylko szybsze otrzymanie gotówki, ale także zaawansowana technologia szyfrowania uwierzytelniania danych. Limity nie powinny być przeszkodą, gdyż z powodzeniem za pomocą Netellera możesz wypłacać kwoty pięciocyfrowe.

jak wypłacać pieniądze od bukmachera poprzez Neteller

Pierwszym krokiem do wypłaty pieniędzy, będzie zalogowanie się na konto bukmachera. Przed pierwszą transakcją będziemy proszeni o autoryzację konta bankowego. Ta czynność wykonywana jest tylko za pierwszym razem. Będzie ona wymagała trochę cierpliwości. Procedura zajmuje od kilku godzin do kilku dni, w zależności od bukmachera, z jakiego usług korzystamy. Wypłata przez Netellera, to jedna z szybszych metod dostępnych na rynku. Gdy już otrzymamy wygrane środki na konto portfela elektronicznego, możemy nimi dysponować według naszego uznania. Mamy możliwość wypłaty pieniędzy na konto bankowe, jak również zdeponowanie ich na koncie innego bukmachera. Posiadacze karty bankomatowej Neteller mogą również wypłacić pieniądze w bankomacie.

W celu zabezpieczenia klientów przed cyber atakami, firma korzysta z najnowszych rozwiązań technologicznych. Chroni nasze dane wrażliwe, takie jak imię, nazwisko, numer konta bankowego, czy numer karty kredytowej. Żadne z powyższych informacji nie zostaną udostępnione firmom i osobom trzecim. Firma również przestrzega zasad i regulacji przeciwko praniu brudnych pieniędzy.

Karta NetPlus – Czyli MasterCard od Neteller

Karta Net+ od operatora MasterCard, to karta przedpłacona dzięki której możemy korzystać ze środków na koncie neteller. Za jej pośrednictwem możemy robić zakupy przez internet lub wypłacać pieniądze z bankomatu. Karta wyposażona jest oraz PIN dostarczone razem z nią. Aby otrzymać kartę, należy złożyć o nią wniosek o stronie neteller. Po zamówieniu Z naszego konta zostanie pobrana opłata 10 EUR za obsługę oraz wysyłkę. Karty nie trzeba zasilać, na wszystkie środki na koncie od teraz dostępne są do wypłaty w bankomacie. Należy pamiętać, że karta nie jest dostępna w walucie PLN. Do wyboru jest jednak 8 innych walut (EUR, USD, GBP, CAD, DKK, SEK, AUD, JPY). W momencie wypłaty pieniędzy z bankomatu naliczana jest prowizja za wymianę waluty. Standardowo wynosi ona 3,99%. Członkowie klubu VIP mogą liczyć na zniżki wynoszące odpowiednią od 1% do 2,95%. Dodatkowo na telefon pobiera opłatę 1,75% za wypłatę z bankomatu. W porównaniu do karty Skrill, Posiada ona znacznie wyższe limit dzienny. Można powiązać jej pomocą, każdego dnia z bankomatu wypłacić równowartość 650 GBP. Jest to ponad 3 razy więcej niż w przypadku z Skrill. Dlatego też korzystanie z Neteller jest o wiele bardziej popularne pośród profesjonalnych typerów bukmacherskich, którzy obracają wysokimi kwotami.

Karta Neteller NetPLus - limity oplaty

Neteller: krótka historia firmy

Ten elektroniczny portfel płatności został wprowadzony na rynek w roku 1999. Wraz z rozszerzaniem się w jego popularności, portfel zajął 80% płatności rynku hazardowego na świecie. 95% przychodów firmy było generowane z transakcji pochodzących między bukmacherem, a jego klientami. W związku z obostrzeniami prawnymi dotyczącymi rynku hazardowego na świecie, firma postanowiła poszerzyć działalność. Dzisiaj obsługuje wiele transakcji sklepów internetowych, a klienci mogą liczyć na pakiet „Neteller VIP”, dzięki któremu otrzymują wysokie zniżki, które również proponowane są przez ich największego konkurenta – firmę Skrill.

Nie jest tajemnicą, że na rynku dysponujemy kilkoma wysokiej klasy portfelami elektronicznymi, które mogą być alternatywą dla netellera. Do najważniejszych należeć będą Skrill i PayPal. PayPal to na pewno najtańsza z możliwych opcji do płatności internetowych. Nie jest jednak obsługiwana na polskim rynku bukmacherskim. O tyle, o ile bukmacherzy na świecie Korzystając z usług tej firmy, to w Polsce niestety nie możemy liczyć na możliwość wpłaty i wypłaty za pomocą PayPal. Neteller posiada kilka opcji, których nie znajdziemy w PayPal. Jest na pewno jedną z nich program typu cashback, umożliwiające zwroty pieniędzy dokonywanych za pomocą systemu Neteller za zakupy.

Drugim, jeśli nie najważniejszym konkurentem Neteller jest Skrill. Jest to firma, która zarządzana jest przez tą samą korporacją co Neteller. Skrill to portfel elektroniczny, który został stworzony z myślą o klientach firm hazardowych. Odwiedzając ich stronę internetową od razu możemy zauważyć, że ich oferta została przygotowana właśnie pod ten segment rynku. Nie znaczy to, że nie możemy korzystać z usług Netellera. Dla niektórych użytkowników Skrill może wydawać się nieco tańszym rozwiązaniem. Neteller obsługuje jednak płatności o wyższych limitach. Zawodowi gracze zakładów bukmacherskich, obracających wysokimi kwotami, w dużej części wybierają właśnie do rozwiązania. Aby zapoznać się ze szczegółami metod alternatywnych, proponujemy obejrzeć prezentację poniżej.

porównanie Neteller VS Skrill - bukmacherzy

Obstawianie zakładów bukmacherskich z Netellerem

Współczesne gracz zakładów bukmacherskich często posiada kilka, a nawet kilkanaście kont u różnych bukmacherów. Dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest korzystanie z portfela elektronicznego. Dzięki niemu, nie ma konieczności dzielenia się swoimi danymi bankowymi z każdym bukmacherem osobno. Wystarczy dokonać depozytu na konto neteller, a z niego rozdysponować środki na poszczególne zakłady bukmacherskie online. Jest to znacznie bezpieczniejsza metoda, obniżająca ryzyko wypłynięcia naszych danych bankowych. Neteller wspiera wysokie limity rozliczeń, które często nie są spotykane u innych operatorów płatności. Znajdziemy także program lojalnościowy dla klientów VIP. Korzystając z tego portfela możemy również liczyć u bukmacherów na bonusy powitalne. Aby się z nimi zapoznać odsyłamy do strony poświęconej bonusom powitalnym. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem portfela, to również warto poznać ofertę alternatywną – czyli Skrill.

LVBet

LVBet to bukmacher umożliwiający dokonywanie depozytów i wypłatę środków za pomocą Netellera. Nowi gracze mogą liczyć na bonus powitalny sięgający 1500 zł. Kwota zielona jest na dwie części. Podczas pierwszej wpłaty możemy uzyskać do 1000 zł. Kolejna wpłata, czyli reload bonus to kolejne 500 zł. LV Bet proponuje wiele ciekawych promocji tematycznych, związanych z mistrzostwami świata w piłce nożnej, jak również sezonowe promocje.

STS

STS to bukmacher, który rozpoczął współpracę z Neteller. Oferta promocyjna dla nowych graczy zamyka się w bonusie za pierwszy depozyt do kwoty 500 zł. Nie jest to kwota bardzo wysoka, w porównaniu na przykład z LV Bet, ale STS rekompensuje ten fakt z ciekawymi promocjami skierowanymi dla aktywnych użytkowników. STS jako jedna z niewielu platform proponuje streaming niektórych spotkań sportowych na żywo. Dzięki temu możemy obejrzeć swoje ulubione mecze na ekranie komputera lub telefonu komórkowego. Program Partnerski STS proponuje 50 zł za polecenie znajomego. Jeśli więc znasz osobę która aktualnie szuka nowego bukmachera, to możecie oboje skorzystać z tej promocji.

FAQ – często zadawane pytania

 Ile wynosi prowizja za przewalutowanie w Neteller?

Prowizja za dokonywanie transakcji w obcej walucie w tym portfelu elektronicznych wynosi 3,99%

Czy Etoto,  Forbet, Milenium, Totolotek i Fortuna oferują płatności Neteller?

Na dzień dzisiejszy tacy bukmacherzy jak Forbet, Etoto, Milenium, Totolotek i Fortuna nie oferują i nie wspierają dokonywania wpłaty za pomocą Neteller. Jeżeli coś się zmieni, na tej stronie informacja zostanie zaktualizowana.