Znaczenie Słowa Scratch: Czym Jest Skrecz w Tenisie?


Zastanawiasz się co oznacza słowo „skreczować”? W tym artykule znajdziesz szczegółowe wyjaśnienie znaczenia słowa „skrecz”. Jednocześnie dowiesz się, jak bukmacherzy oceniają tę sytuację.

Jakie jest znaczenie słowa skrecz? Czym jest scratch w tenisie?

W meczach tenisowych nie spotykamy się zbyt często z terminem scratch, ale czasami taka sytuacja ma miejsce. Znaczenie jest bardzo proste. Jest to wycofanie się zawodnika z meczu.

Najczęściej zawodnik odpuszcza mecz z powodu dokuczliwej kontuzji, która nie pozwala mu kontynuować gry. Może to być jednak także wycofanie się z meczu z powodu zmęczenia lub nagłej niedyspozycji.

Skrecz w tenisie ma miejsce tylko wtedy, gdy zawodnik rozpoczął już mecz tenisowy. Dlatego nie jest skreczem jeśli tenisista w ogóle nie pojawił się na meczu lub go nie zaczał

Jak bukmacherzy oceniają skrecz?

Wielu bukmacherów oferuje specjalny zakład na zwycięzcę meczu, w tym na skrecz. W tym przypadku Twój zakład jest uznawany za zwycięski nawet jeśli na przykład, Twój faworyt przegra, ale przeciwnik będzie zmuszony do poddania się. Jeśli jednak nie wybierzesz tej specjalnej opcji i postawisz tylko na zwycięzcę, skreczowany mecz jest zawsze oceniany po kursie 1.

Bukmacherzy czasami nie mają jednak tych specjalnych zakładów w tym na remis. Jeśli tenisista zrezygnuje z meczu, Twój kurs zostanie wyceniony na 1, co oznacza zwrot Twojego depozytu. Jednak ta opcja nie zawsze jest dostępna. Na przykład, jeśli postawiłeś na to, że liczba gemów w meczu Djokovic – Federer będzie wyższa niż 19, a Novak Djokovic skreczuje przy stanie 7:6 i 3:5, Twój kupon zostanie uznany za wygrany.

Kamil

Od 2002 roku interesuje się zakładami bukmacherskimi. Wtedy właśnie postawiłem swój pierwszy kupon u naziemnego bukmachera. Zainteresowanie trwa do dziś dzień i obejmuje takie zagadnienia jak statystyki, prawdopodobieństwa, różnice w dyscyplinach sportu, wpływ czynników na wyniki meczów, jak również poszukiwanie błędów w kursach bukmacherskich.

AKTUALNE POSTY