Tenis Stołowy – Jeśli Obstawiam to na co Zwracam Uwagę


Zawieranie zakładów dla zarobku staje się coraz bardziej popularne. Szanse na wygraną są jednak głównie w sportach, o których bukmacherzy nie wiedzą zbyt wiele.

Tenis stołowy nie był zbyt popularny, choć bukmacherzy zwykle mają go w swojej ofercie.

Prosta metoda obstawiania zakładów na tenisa stołowego

Osobiście używam metody, w której dokonuję analizy przedmeczowej, aby określić wartość kursów, które mogą się opłacić. Jeśli u bukmachera znajdę odpowiednie kursy to stawiam bez zastanowienia. W przeciwnym razie czekam na kolejny mecz.

Tenis stołowy stał się hitem kwarantanny

Pandemia koronawirusów wywróciła świat do góry nogami. I dotyczy to także sportu. Zdecydowana większość dyscyplin sportowych została odwołana lub przynajmniej zawieszona, czekając na odpowiednią okazję, by nadrobić zaległości. Zagorzali gracze mają niewiele okazji do obstawiania. I tak oto bukmacherzy i tenis stołowy ruszyli do ataku.

Tenis stołowy wprowadza ogromną zmienność, nie tylko ze względu na fakt, że mamy w nim do czynienia z wieloma „sprzedanymi” meczami, ale także z powodu samej natury tego sportu.

W tej chwili jest to jak eksplozja w ofercie bukmacherów. Poza kilkoma towarzyskimi meczami piłki nożnej i hokeja (w formie naprędce skleconych nietradycyjnych turniejów) natkniesz się głównie na esport i tenis stołowy. Na pierwszy plan wysuwa się tenis stołowy, a to za sprawą kilku równoległych turniejów, które trwają praktycznie non-stop. Ja również nie unikałem tenisa stołowego, więc oto kilka spostrzeżeń, które wierzę, że pomogą ci w obstawianiu.

Gdzie obstawiać zakłady na tenis stołowy

Prawie wszyscy bukmacherzy internetowi oferują zakłady na tenisa stołowego. Zakłady na tenisa stołowego na żywo można znaleźć w LVBet, który również oferuje wysokiej jakości relacje sportowe.

Kamil

Od 2002 roku interesuje się zakładami bukmacherskimi. Wtedy właśnie postawiłem swój pierwszy kupon u naziemnego bukmachera. Zainteresowanie trwa do dziś dzień i obejmuje takie zagadnienia jak statystyki, prawdopodobieństwa, różnice w dyscyplinach sportu, wpływ czynników na wyniki meczów, jak również poszukiwanie błędów w kursach bukmacherskich.

AKTUALNE POSTY