System Zakładów po Kursie 1.25 – Strategia Czytelnika


Przedstawiam Wam zmodyfikowaną strategię obstawiania według naszego czytelnika. Ta strategia pozwala na obstawianie z zyskiem przy niskich kursach od 1.1 do 1.25.

Kurs 1.1 na +3.5 bramki w meczu ze słabym bramkarzem może być w miarę pewny, ale kurs 1.1 na +3.5 w meczu z Careyem Price’m już taki pewny nie jest.

Na początku wiosny w ramach cyklu „testowanie systemów bukmacherskich”, przedstawiliśmy wyniki dość popularnego systemu zakładów mechanicznych, w którym wielokrotnie obstawialiśmy tytułowe kursy 1.1 – 1.25, wliczając w to stawkę początkową.

Ta strategia obstawiania wygląda kusząco, ponieważ kursy w przedziale 1.1 – 1.25 zazwyczaj wskazują na dość pewne okazje do obstawiania, takie jak +3.5 gola w meczu hokejowym. Jeśli masz jakiekolwiek doświadczenie w zakładach bukmacherskich, wiesz, że kurs 1.1 może być całkiem prawdopodobny, ale nigdy całkowicie pewny.

Ponieważ wyżej wymieniony system zakładów wymaga od Ciebie trafienia kilkudziesięciu zakładów z rzędu, to oczywiste jest, że w praktyce nie działa on zbyt dobrze. A tuż pod tym artykułem pojawił się wpis naszego czytelnika, który doradził nam, jak lepiej uchwycić ten system obstawiania. Dowiedzmy się więc, jak to zrobić.

Strategie obstawiania zakładów po niskich kursach

Ten system obstawiania opiera się na wielokrotnym obstawianiu po bardzo niskich, ale przede wszystkim bardzo prawdopodobnych kursach. Kursy te można określić w przedziale od 1.1 do 1.25, ale jeśli trafi się okazja do postawienia wyższego kursu przy wciąż wysokim prawdopodobieństwie, można również skorzystać z błędu bukmachera.

Początkowy depozyt jest taki sam jak w przypadku oryginalnej strategii zakładów. Domyślna stawka to 100 PLN, ale możesz sięgnąć po mniejszy lub większy zakład. Zależy to głównie od Twoich możliwości finansowych i bankrolla, który powinien być co najmniej 3 razy większy niż początkowy zakład.

Proces obstawiania

Stawiasz pełną kwotę swojego początkowego zakładu po kursie, który wybrałeś. Po wygranej, stawiasz pełną kwotę (tj. początkowy zakład wraz z wygraną) przy następnej okazji do postawienia zakładu. Będziesz kontynuował w ten sposób, aż Twój oryginalny zakład zostanie podwojony (jeśli zacząłeś od 100 PLN, to zatrzymasz się, gdy wygrasz 200 PLN).

Po osiągnięciu wyznaczonego celu, wracasz do początku strategii zakładów. Oznacza to, że resetujesz swój zakład do oryginalnej wartości i zachowujesz zysk. Następnie przechodzisz do następnej linii zakładów, tzn. od początku z pierwotnie ustaloną stawką (np. 100 PLN).

Jakie są możliwe rezultaty działania tego systemu?

Ponieważ kursy mogą się różnić od powiedzmy 1.1 do 1.25 to liczba rund zakładów, które musisz wykonać, aby podwoić swój zakład również może się różnić.

  • Jeśli trzymamy się przedstawionego kursu 1.1, będziesz potrzebował 8 rund zakładów, aby podwoić swoją stawkę w wysokości 100 PLN. W przypadku kursu 1.25 potrzebujesz 3-4 rund.Jeśli wybierzesz kurs 1.1 i uda Ci się pokonać 8 rund zakładów, osiągniesz wygraną w wysokości 214 PLN (czyli 114 PLN zysku).
  • Jeśli wybierzesz kurs 1.25 i uda Ci się pokonać 4 rundy zakładów, wygrasz 244 PLN (czyli 144 PLN zysku).Jeśli przegrasz zakład podczas tych 4-8 rund, stracisz całą stawkę, ponieważ do każdej rundy zakładów przystępujesz z całą kwotą (stawka wraz z wygraną).

Zmodyfikowany system wielokrotnego obstawiania po kursach 1.1 – podsumowanie

Modyfikacja systemu zakładów 1.1 w zasadzie redukuje ogromne ryzyko, które obstawiający musi podjąć w oryginalnym systemie zakładów. Zamiast, powiedzmy 30 zwycięstw z rzędu (zysk 2000 PLN), trzeba zrealizować tylko 8 zwycięstw, co sprowadza system zakładów z powrotem do poziomu tego co jest osiągalne.

Z czysto matematycznego punktu widzenia wystarczy pokonać kurs 2.00, aby osiągnąć zwycięstwo w tym zmodyfikowanym systemie , co nie jest niczym strasznym. W przeliczeniu na kursy jest to około 50%, ale może to być znacznie więcej, jeśli dobrze je wybierzesz.

Ten system obstawiania jest więc dobrym zakładem dla wszystkich graczy, którzy chcieliby skorzystać z niskich kursów, ale nie chcą podejmować niepotrzebnego ryzyka.

Kamil

Od 2002 roku interesuje się zakładami bukmacherskimi. Wtedy właśnie postawiłem swój pierwszy kupon u naziemnego bukmachera. Zainteresowanie trwa do dziś dzień i obejmuje takie zagadnienia jak statystyki, prawdopodobieństwa, różnice w dyscyplinach sportu, wpływ czynników na wyniki meczów, jak również poszukiwanie błędów w kursach bukmacherskich.

AKTUALNE POSTY