System Zakładów Paroli – Czym Jest i Jak Działa?


System zakładów Paroli jest kolejnym systemem zakładów z progresją. Jest on dokładnym przeciwieństwem systemu Martingale.

Czym jest system obstawiania Paroli?

System zakładów Paroli jest czymś więcej niż tylko kolejnym rodzajem progresji. Jak już powiedzieliśmy jest to przeciwieństwo systemu Martingale. W rzeczywistości istotą systemu Paroli jest zwiększanie wartości zakładów w przypadku wygranej, a nie w przypadku przegranej. System ten nazywany jest także systemem podwójnego obstawiania ze względu na podział 50% na zysk i 50% na inwestycję. Paroli nie jest tak proste jak Martingale, więc lepiej przyjrzeć mu się bliżej.

Przykład

GraZakładStawkaKursWygrana PrzegranaStrata / Zysk
1222.00 -2
2242.00 -4
3262.00 -6
4282.00 -8
52102.00 -10
64142.004-8
78222.008-4
82242.00 -6
94282.008-4
108362.0016 

W tej modelowej sytuacji skończyliśmy z 0. Przegraliśmy 36 PLN, które również wygraliśmy, wygrywając tylko 4 z 10 zakładów.

O czym powinieneś pamiętać korzystając z systemu obstawiania Paroli?

Zawsze pamiętaj, że nie podwyższasz zakładów po przegranej, ale po wygranej. Zawsze pamiętaj o odpowiedniej wielkości zakładu. Jeśli popełnisz błąd w wielkości zakładu, system będzie niestabilny i może doprowadzić Cię do bankructwa. Co może się zdarzyć nawet jeśli stawiasz bardzo ostrożnie – chyba, że masz wystarczający bankroll, aby pokryć wielkość zakładów w dłuższym okresie czasu.

Jeśli masz długą serię zwycięstw, radzimy powstrzymać się od zwiększania zakładów lub ograniczyć je w jakiś sposób – w końcu nie wolno ryzykować zbyt wiele pieniędzy.

Gdy przegrasz, zawsze zaczynasz od początkowego zakładu.

System zakładów Paroli – podsumowanie

Tak jak każdy inny system obstawiania, Paroli ma swoje wady i zalety. Główną zaletą tego systemu jest to, że nie potrzebujesz dużego kapitału, aby zacząć, ponieważ początkowo zakłady nie rosną tak szybko. Z drugiej strony, minusem jest wysokie ryzyko utraty wszystkich funduszy. Można śmiało powiedzieć, że ten system zakładów koncentruje się na późniejszych etapach obstawiania, ponieważ wraz ze wzrostem stawek rosną również wygrane. Gra na poziomie podstawowym nie przynosi wielkich dochodów, w związku z czym graczom Paroli może się to nie podobać.

Moim zdaniem, ten system obstawiania jest najbardziej niebezpieczny dla początkujących graczy.

Kamil

Od 2002 roku interesuje się zakładami bukmacherskimi. Wtedy właśnie postawiłem swój pierwszy kupon u naziemnego bukmachera. Zainteresowanie trwa do dziś dzień i obejmuje takie zagadnienia jak statystyki, prawdopodobieństwa, różnice w dyscyplinach sportu, wpływ czynników na wyniki meczów, jak również poszukiwanie błędów w kursach bukmacherskich.

AKTUALNE POSTY

Bukmacher.org | Wszystkie prawa zastrzeżone | 2023

Zawieranie zakładów na stronach internetowych firm, które nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów bukmacherskich jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Na terytorium Polski zakłady wzajemne mogą oferować jedynie te podmioty, które posiadają wymagane zezwolenie na urządzanie zakładów bukmacherskich. Serwis Bukmacher.org jest prowadzony w języku polskim i adresowany jest wyłącznie do polskojęzycznych odbiorców przebywających na terytorium, gdzie korzystanie z serwisów o tematyce gier hazardowych jest dozwolone.