System „DER” Pozwala Obstawianie Dokładnego Wyniku Meczu


Obstawianie dokładnego wyniku meczu jest bardzo kuszące, ale też trudne ze względu na wysokie kursy. Bardzo trudno jest przewidzieć czy piłkarze dobrze się wyspali i czy wieczorem strzelą trzy gole zamiast zwyczajowych dwóch.

Na szczęście dla nas, istnieją systemy bukmacherskie, które pomogą nam poszerzyć zakres działania przy zachowaniu solidnego zysku. Innymi słowy, systemy te pozwolą nam obstawiać większą liczbę wyników przy minimalnych kosztach, jednocześnie oferując solidne wypłaty. Jednym z takich systemów bukmacherskich jest DER, którego nazwa pochodzi od jego angielskiej nazwy (Duo Exact Result).

Jeśli znasz język angielski z poprzednich słów mogłeś wywnioskować, że chodzi o obstawianie dokładnych wyników dwóch meczów. Ten system obstawiania jest bardzo podobny do systemu obstawiania „Na dokładny wynik 1:0”, w przeciwieństwie do niego jest on nieco pewniejszy, ale znów mniej zyskowny. To zależy od tego, co jest dla Ciebie ważniejsze.

Jak obstawiać DER?

Aby obstawiać w systemie DER, należy wybrać dwa mecze, na przykład z hiszpańskiej La Liga, niemieckiej Bundesligi lub angielskiej Premier League (nie polecamy obstawiania Synotip League, Division A itp. z powodu korupcji). Będziesz wtedy obstawiał według wcześniej zdefiniowanego klucza, nie tylko na wynik 1:0, jak w przypadku systemu zakładów Exact Result, ale także na inne możliwe wyniki takie jak 0:0, 1:0, 1:1, 2:0 lub 2:1.

Konkretnie, wybierzemy następujące wyniki:

ZakładyWynik 1Wynik 2Wynik 3Wynik 4Wynik 5
Zakład A0:01:01:12:02:1
Zakład B0:01:01:12:02:1

Jeśli jesteś fanem piłki nożnej, na pewno zgodzisz się, że takie wyniki są często spotykane w piłce nożnej. Stawiamy więc na takie kombinacje:

A1 × B1A2 × B1A3 × B1A4 × B1A5 × B1
A1 × B2A2 × B2A3 × B2A4 × B2A5 × B2
A1 × B3A2 × B3A3 × B3A4 × B3A5 × B3
A1 × B4A2 × B4A3 × B4A4 × B4A5 × B4
A1 × B5A2 × B5A3 × B5A4 × B5A5 × B5

W sumie postawiliśmy na 25 różnych kombinacji.

Z powyższej tabeli wynika, że aby wygrać, potrzebujemy, aby zarówno A jak i B zakończyły się wybranym przez nas wynikiem. To, ile w ten sposób wygramy, będzie zależało od szans (wygrana będzie różna w zależności od wyniku).

Aby uprościć poniższą ilustrację, założymy, że szanse na każdy z tych wyników wynoszą 8.00. Tak więc, każdy pojedynczy kupon, który postawimy w tych warunkach będzie miał łączny kurs 64 (8 × 8). Możliwe wyniki finansowe przedstawiają się zatem następująco (przy zakładzie 10 PLN za kupon):

  • Koszt = 10 × 25 = 250 PLN
  • Wygrana = 64 × 10 = 640 PLN
  • Zysk netto = 640 – 250 = 390 PLN

Wynika z tego, że jeśli trafimy oba dokładne wyniki, wygrana netto wyniesie 390 PLN. W tych warunkach, możemy być na czarno, nawet jeśli trafimy każdy inny zakład w ten sposób. Jeśli przegramy pierwszy zakład i wygramy drugi, będziemy na plusie o 140 PLN (640 – 250 – 250). Możemy się chyba zgodzić, że to wcale nie jest zły wynik.

Korekty do systemu wygrywającego zakładów DER

Możemy modyfikować system zakładów DER tak samo jak każdy inny czysto mechaniczny system zakładów. W tym przypadku sugerujemy dostosowanie go do naszej wiedzy – jeśli jesteśmy przekonani, że w danym meczu na pewno padnie przynajmniej jedna bramka, to wybieramy 2:2 zamiast 0:0 itd.

System zakładów DER – podsumowanie

System bukmacherski DER jest bardzo popularny – pozwala na obstawianie dokładnych wyników. Nawet jeśli nie jesteś ekspertem w dziedzinie zakładów, możesz znacznie zwiększyć swoje szanse dzięki temu systemowi. Jeśli dodać do tego pewną wiedzę, można powiedzieć, że ten system zakładów jest „kuloodporny”.

Co ciekawe, niektóre wyniki mogą dać Ci nawet lepsze kursy niż wspomniane 8.00. W przypadku wyników takich jak 2:2 lub 2:0, często można uzyskać nawet 10 – 12, co jeszcze bardziej zwiększy potencjalne zyski.

Oczywiście, oprócz piłki nożnej, można również wykorzystać ten system obstawiania do obstawiania hokeja i różnych innych meczów sportowych.

Kamil

Od 2002 roku interesuje się zakładami bukmacherskimi. Wtedy właśnie postawiłem swój pierwszy kupon u naziemnego bukmachera. Zainteresowanie trwa do dziś dzień i obejmuje takie zagadnienia jak statystyki, prawdopodobieństwa, różnice w dyscyplinach sportu, wpływ czynników na wyniki meczów, jak również poszukiwanie błędów w kursach bukmacherskich.

AKTUALNE POSTY