Sprawdź Czy Będziesz Zarabiać na Zakładach Bukmacherskich


Zakłady sportowe to prawdopodobnie najbardziej zabawny, wymagający i satysfakcjonujący sposób spędzania czasu. Jeśli jednak zrobisz to źle, może się to skończyć niczym więcej, jak tylko frustrującym i kosztownym sposobem oglądania meczów sportowych.

Każdy może odnieść sukces w zakładach bukmacherskich, ale na pewno nie jest to coś łatwego. Jeśli nie będziesz chciał poświęcić czasu na edukację i inne rzeczy, które uczynią Cię zyskownym graczem, Twój bankroll nieuchronnie będzie się kurczył – szybko lub powoli. Poniżej znajdziesz osiem pytań, które pomogą Ci wywnioskować, jakie cechy powinien posiadać każdy obstawiający:

1) Czy potrafisz się na czymś skupić?

Czy jesteś typem osoby, która się czymś interesuje, a potem się tego trzyma? A może jesteś typem osoby, która co miesiąc ma nowe hobby? Aby odnieść sukces w zakładach bukmacherskich musisz trzymać się tego i kształcić się przez wystarczająco długi okres czasu, aby zwiększyć prawdopodobieństwo sukcesu swoich typowań. Jeśli nie jesteś gotowy, by zaangażować się w coś intensywnie, zakłady prawdopodobnie nie są dla Ciebie. Możesz osiągnąć zysk na krótką metę, ale to tylko szczęście (coś jak rzut monetą).

2) Czy potrafisz odłożyć na bok emocje?

Jeśli chcesz zacząć obstawiać, prawdopodobnie jesteś wielkim fanem jakiegoś sportu. Ale często oznacza to, że masz swoją ulubioną drużynę, której mecze lubisz oglądać i kibicować. Z drugiej strony, będzie kilka drużyn, których nienawidzisz. Ale aby odnieść sukces musisz umieć odłożyć swoje emocje na bok. Kiedy obstawiasz, musisz podejmować swoje decyzje wyłącznie w oparciu o fakty, a nie o uczucia i sympatie. Jeśli nie jesteś w stanie tego zrobić, powinieneś unikać obstawiania meczów pomiędzy drużynami, w których emocje mogą wpłynąć na Twoją ocenę. W przeciwnym razie wpadniesz w kłopoty.

3) Czy potrafisz dobrze zarządzać pieniędzmi?

Właściwe zarządzanie bankrollem jest kamieniem węgielnym sukcesu. Jeśli nie potrafisz efektywnie zarządzać swoimi pieniędzmi, możesz być dobrym typerem, ale na dłuższą metę i tak skończysz na minusie. Jeśli jesteś osobą, która zawsze ma jedną kieszeń pustą, a drugą opróżnioną, będziesz musiał bardzo ciężko pracować nad tym zagadnieniem. Sukces wymaga dyscypliny.

Kolejne pytanie brzmi: czy w ogóle możesz sobie pozwolić na to, by zostać graczem zakładów sportowych? Zdecydowanie możesz zarabiać dobre pieniądze na zakładach, ale nie jest to łatwe. Jest bardzo prawdopodobne, że przynajmniej na początku będziesz tracił pieniądze. I wiesz już, że na zakłady powinieneś przeznaczać tylko te pieniądze, na których utratę możesz sobie pozwolić. Czy masz jakieś z tych pieniędzy? Jeśli nie, lepiej poczekaj z rozpoczęciem swojej kariery bukmacherskiej.

4) Czy będziesz pracował ciężej niż wszyscy inni?

Najskuteczniejsi obstawiający to ci, którzy pracują najciężej i są najmądrzejsi. Nie ma dróg na skróty do sukcesu – musisz wykonać mnóstwo pracy, by osiągnąć długoterminowy zysk. Jeśli jesteś typem osoby, która nie lubi ciężko pracować, zakłady sportowe prawdopodobnie nie są dla Ciebie. Aby zostać skutecznym obstawiającym, musisz wykonać więcej pracy niż myślisz. Jeśli wejdziesz na tę drogę, będziesz musiał się poświęcić – będziesz musiał pracować nad sobą w chwilach, kiedy w przeciwnym razie odpoczywałbyś.

5) Czy potrafisz oswoić swoją euforię?

Kiedy wygrasz duży zakład, musisz działać rozsądnie. Przez jakiś czas powinieneś być szczęśliwy, ale nie wpadaj w euforię. Jeśli jesteś typem osoby, która po kilku zwycięstwach zaczyna myśleć o sobie jak o geniuszu, który doprowadzi wszystkich bukmacherów do bankructwa, powinieneś szybko pozbyć się tego nastawienia. Im bardziej wierzysz, że nie możesz przegrać, tym bardziej zbliżasz się do wielkiej porażki.

6) Czy jesteś osobą dociekliwą?

W zakładach bukmacherskich sukces osiągają głównie ludzie, którzy są ciekawi, dlaczego dana rzecz się wydarzyła. Tworzą wszelkiego rodzaju teorie, analizy wstecz i po prostu nie spoczną, dopóki nie odkryją wszystkiego. Tacy ludzie ciągle szukają sposobów na ulepszenie procesu obstawiania. Przeczytają praktycznie wszystko, byle tylko znaleźć odpowiedzi na swoje pytania. Jeśli nie jesteś bardzo dociekliwą osobą, będzie ci trudniej. Zmuszanie się do nauki i rozwijania nowych technik nie jest łatwe.

7) Czy jesteś pedantyczny?

Niechlujny obstawiający splajtuje dość szybko. Aby odnieść sukces, musisz prowadzić dziennik swoich zakładów, wielkości swojego bankrolla i tak dalej. Do tego właśnie służy Dziennik Bukmachera. Prowadzenie przejrzystego zapisu swoich zakładów pomoże Ci w analizie i poprawieniu skuteczności.

8) Czy naprawdę tego chcesz?

Proste pytanie, na które tylko Ty znasz odpowiedź. Jeśli naprawdę chcesz zostać skutecznym obstawiającym, to najprawdopodobniej możesz to zrobić. Ale będzie to możliwe tylko wtedy, gdy będziesz gotowy do ciężkiej pracy, pokonywania przeszkód, poświęceń i nieustannego głodu nowych informacji oraz doskonalenia swoich praktyk i osiągania sukcesów.

Podsumowanie

Bardzo ważnym kamieniem milowym na drodze do sukcesu jest właściwy wybór bukmachera. Dobre i złe wybory mogą często oznaczać różnicę między zyskownym a przegranym graczem. Musisz wybrać bukmachera, który oferuje dobre kursy i ciekawe bonusy. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w innych artykułach. Nasza Szkoła Obstawiania (kurs) będzie również bardzo pomocnym narzędziem na początku twojej przygody.

Kamil

Od 2002 roku interesuje się zakładami bukmacherskimi. Wtedy właśnie postawiłem swój pierwszy kupon u naziemnego bukmachera. Zainteresowanie trwa do dziś dzień i obejmuje takie zagadnienia jak statystyki, prawdopodobieństwa, różnice w dyscyplinach sportu, wpływ czynników na wyniki meczów, jak również poszukiwanie błędów w kursach bukmacherskich.

AKTUALNE POSTY