Prawidłowa Wielkość Zakładu – Ile postawić w 2022?


Teraz, gdy rozumiesz znaczenie tworzenia bankrolla zakładów, możesz przejść do następnego kroku – ustawienia prawidłowej wielkości zakładu.

Jaka jest ta właściwa wielkość zakładu?

Jeśli Twoje indywidualne zakłady są zbyt wysokie, ryzykujesz, że zła seria szybko zrujnuje Twój bankroll. Jeśli, z drugiej strony, twoje zakłady są zbyt niskie, nie zobaczysz wyników, które powinieneś, biorąc pod uwagę wielkość twojego bankrolla.

Jest to kolejny obszar, w którym wielu obstawiających popełnia niepotrzebne błędy. Ale nie martw się – istnieje proste, ale bardzo skuteczne narzędzie, które pozwoli Ci prawidłowo określić wielkość zakładu.

Możesz użyć kalkulatora, aby obliczyć prawidłową wielkość zakładu.

Stała wielkość zakładu jest najbezpieczniejsza

Większość obstawiających popełnia błędy z powodu niezrozumienia znaczenia utrzymania stałej wielkości zakładu. Stawianie losowo dużych sum nie przyniesie Ci nic pozytywnego. 10$ na jednym kuponie, 50$ na następnym, 100$ tam, 300$ tu. To zdecydowanie nie jest struktura zakładów, którą chcesz stosować (jeśli poważnie myślisz o zakładach i chcesz zostać profesjonalnym graczem = osiągać jak największe zyski).

Jeśli wybierzesz drogę zróżnicowanych zakładów indywidualnych, napotkasz wiele pułapek i problemów. Jest prosty sposób, aby uniknąć tych niepotrzebnych przeszkód – utrzymuj wielkość zakładów na stałym poziomie.

Utrzymywanie stałej wielkości zakładu jest proste i skuteczne.

100% dokładności w każdym zakładzie

Kiedy obstawiasz zakłady, zawsze chcesz mieć taką samą pewność co do danego zakładu – osiągasz to poprzez wykonanie najwyższej jakości analizy przedmeczowej. Jeżeli zakład nie spełnia Twoich kryteriów i masz wątpliwości, czy powinieneś obstawić, zdecydowanie nie zastanawiaj się nad zmniejszeniem kwoty, tylko nie stawiaj w ogóle. Zawsze trzymaj się stałej wielkości zakładu.

  • Stała wielkość zakładu = lepsza przewidywalność
  • Zmienna wielkość zakładu = Brak dokładności, duża zmienność, brak możliwości predykcji

Pamiętaj, że zawsze chcesz postawić z taką samą dokładnością. Stała wielkość zakładu pomoże Ci utrzymać dyscyplinę i pomoże uporządkować Twoje myślenie. Jeśli będziesz trzymać się tej filozofii, wkrótce zobaczysz pozytywne rezultaty.

Oczywiście, jeśli nie jesteś w stanie dokonać poprawnych typowań, nie będziesz zadowolony z wyników – w tym przypadku musisz przemyśleć swój proces analizy przedmeczowej i przeanalizować swoje procesy myślowe. Tylko w ten sposób będziesz w stanie znaleźć błąd i uniknąć go w przyszłości.

Jeśli połączysz właściwe zarządzanie bankrollem i wysokiej jakości analizę przedmeczową, pewnego dnia dojdziesz do punktu, w którym będziesz mógł zwiększyć swoją stałą kwotę zakładów, ponieważ będzie ona rosła dzięki udanym typom. Omówimy to w następnych lekcjach.

Kamil

Od 2002 roku interesuje się zakładami bukmacherskimi. Wtedy właśnie postawiłem swój pierwszy kupon u naziemnego bukmachera. Zainteresowanie trwa do dziś dzień i obejmuje takie zagadnienia jak statystyki, prawdopodobieństwa, różnice w dyscyplinach sportu, wpływ czynników na wyniki meczów, jak również poszukiwanie błędów w kursach bukmacherskich.

AKTUALNE POSTY