Wyciąganie Maksymalnej Wartości w Zakładach Sportowych


Istnieje wiele sposobów, aby zmaksymalizować zyski z zakładów. Od Ciebie zależy, czy wykorzystasz wszystkie sposoby, aby uzyskać najlepszą wartość. Na dłuższą metę naprawdę zauważysz znaczącą różnicę.

Promocje bukmacherskie

Jako początkujący obstawiający masz do wyboru szeroką gamę bukmacherów, z których prawie każdy oferuje jakiś ciekawy bonus. Ale uważaj na nierzetelnych bukmacherów – z tego właśnie powodu stworzyliśmy listę Sprawdzonych Bukmacherów dla początkujących. Polecam rejestrację u więcej niż jednego bukmachera – dostaniesz więcej bonusów, a dodatkowo zawsze będziesz mógł obstawić dany mecz po najlepszym kursie.

Bonusy od pierwszego depozytu

Wielu bukmacherów oferuje tego typu bonus, zwany również sign up bonus. Kiedy otworzysz konto i wpłacisz na nie pieniądze, bukmacher przyzna Ci bonus 100% do określonej kwoty (zazwyczaj 2-2,500 PLN). Dzięki temu możesz zacząć obstawiać z dwukrotnie większą sumą pieniędzy. Oczywiście, bonus nie może być wypłacony natychmiast – zawsze musisz spełnić tzw. wymagania obrotu lub „warunki obrotu”. Warunki te różnią się nieznacznie w zależności od bukmachera, więc zdecydowanie zalecamy dokładne zapoznanie się z nimi, ale spełnienie wymagań dotyczących zakładów nie jest zbyt trudne.

Darmowy zakład

Niektórzy bukmacherzy oferują również darmowy zakład (na przykład, otrzymasz darmowy zakład o wartości 500 PLN – możesz postawić te 500 PLN na kupon i jeśli przegrasz, nie stracisz żadnych pieniędzy. Jeśli wygrasz, zazwyczaj otrzymasz tylko wygraną, a nie samą stawkę, więc jeśli postawisz 500 PLN z kursem 1,5 i wygrasz, nie dostaniesz 750 PLN, ale tylko 250 PLN). Niektórzy bukmacherzy oferują darmowe zakłady, np. w przypadku przegranego zakładu (zawsze zależy to od konkretnych warunków bukmachera).

Niektórzy bukmacherzy oferują pierwszy zakład bez ryzyka. Oznacza to, że jeśli otworzysz konto, postawisz zakład i przegrasz, bukmacher zwróci Ci całą kwotę (ta akcja zazwyczaj nie podlega wymogom zakładów, więc możesz natychmiast wypłacić pieniądze).

Największe szanse

Kiedy obstawiasz, logicznie rzecz biorąc chcesz uzyskać jak najlepsze kursy. Dlatego dobrze jest być zarejestrowanym u wielu bukmacherów. Zawsze możesz sprawdzić, który bukmacher oferuje najlepsze kursy na dane wydarzenie i u niego postawić zakład. Możesz się zastanawiać, czy 2.0 kursów w porównaniu do 2.1 kursów to duża różnica, ale prawda jest taka, że na dłuższą metę naprawdę zarobisz o wiele więcej pieniędzy dzięki temu podejściu.

Różne programy bonusowe

Bukmacherzy mają również własne programy bonusowe. Można je porównać do kart lojalnościowych w supermarketach. Bukmacherzy nagradzają Cię za lojalność i obstawianie u nich. Zazwyczaj za stworzone bilety dostaje się punkty bonusowe, za które można potem dostać jakąś nagrodę. Nagroda jest zazwyczaj w postaci darmowego zakładu lub bonusu finansowego, ale niektórzy bukmacherzy oferują również różne przedmioty.

Kamil

Od 2002 roku interesuje się zakładami bukmacherskimi. Wtedy właśnie postawiłem swój pierwszy kupon u naziemnego bukmachera. Zainteresowanie trwa do dziś dzień i obejmuje takie zagadnienia jak statystyki, prawdopodobieństwa, różnice w dyscyplinach sportu, wpływ czynników na wyniki meczów, jak również poszukiwanie błędów w kursach bukmacherskich.

AKTUALNE POSTY

Bukmacher.org | Wszystkie prawa zastrzeżone | 2023

Zawieranie zakładów na stronach internetowych firm, które nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów bukmacherskich jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Na terytorium Polski zakłady wzajemne mogą oferować jedynie te podmioty, które posiadają wymagane zezwolenie na urządzanie zakładów bukmacherskich. Serwis Bukmacher.org jest prowadzony w języku polskim i adresowany jest wyłącznie do polskojęzycznych odbiorców przebywających na terytorium, gdzie korzystanie z serwisów o tematyce gier hazardowych jest dozwolone.