Jak obstawiać?


Jak obstawiać? Istnieje wiele bukmacherów online i offline, którzy pozwalają każdemu pełnoletniemu graczowi postawić zakład na konkretne wydarzenie. Jeśli jesteś pełnoletni, będziesz musiał martwić się tylko o jedno – na co postawić.

Formy wnoszenia zakładów

Ze względu na dużą liczbę bukmacherów, oczywiste jest, że kursy oferowane na poszczególne wyniki sportowe będą się nieznacznie różnić. Bukmacherów jest wielu i panuje między nimi duża rywalizacja. Ale to jest dobre tylko dla Ciebie jako obstawiającego – bukmacherzy muszą oferować jak najlepszą obsługę, kursy i promocje. W przeciwnym razie nikt by się z nimi nie zakładał. W ten sposób gracze mogą uzyskać maksymalną wartość podczas stawiania zakładów.

Mogłoby się wydawać, że w przypadku początkującego gracza nie ma większej różnicy, ale jest wręcz przeciwnie – zawsze należy starać się znaleźć jak najlepsze kursy. Te dziesiąte części, które zarobisz, z czasem się zsumują i dadzą pokaźną sumę. Podobnie jest z różnymi promocjami. Idealnym rozwiązaniem jest założenie konta użytkownika u wielu bukmacherów – dzięki temu zawsze będziesz mógł obstawiać tam, gdzie oferują oni najlepsze kursy i będziesz mógł korzystać z wielu promocji. Wybór bukmachera omówimy na końcu tego rozdziału.

Lepiej obstawiać online czy offline?

Odpowiedź na to pytanie jest dość prosta. Zakłady sportowe offline nie są w stanie sprostać konkurencji zakładów online. Dzieje się tak dlatego, że bukmacherzy offline zazwyczaj pobierają opłatę manipulacyjną w wysokości 5-10% postawionej kwoty, nie są tak elastyczni i co najważniejsze – obstawianie zakładów offline jest o wiele bardziej czasochłonne. Dlaczego miałbyś chodzić do bukmachera stacjonarnego, skoro możesz po prostu usiąść przy komputerze, w ciągu kilku minut znaleźć bukmachera, który oferuje najlepsze kursy na dane wydarzenie sportowe i po prostu postawić zakład?

Zakłady u bukmachera stacjonarnego mogą służyć jako okazjonalna rozrywka, ale pod względem wygody i zysków zakłady online wiodą prym. Jednak zakłady offline mogą być dobrym rozwiązaniem, na przykład, jeśli zaczynasz obstawiać za dużo (w tym przypadku należy natychmiast poddać się badaniu na uzależnienie od hazardu).

Kiedy już podejmiesz decyzję, gdzie postawić zakład, musisz wysłać pieniądze na swoje konto bukmacherskie. Większość bukmacherów oferuje szereg opcji, aby to zrobić. Szczegółowy przegląd i instrukcje można znaleźć w sekcji Płatności. Dla tego typu transakcji, Skrill (Moneybookers) jest generalnie najlepszym portfelem.

W następnych lekcjach omówimy, ile pieniędzy powinieneś wysłać na swoje konto.

Kamil

Od 2002 roku interesuje się zakładami bukmacherskimi. Wtedy właśnie postawiłem swój pierwszy kupon u naziemnego bukmachera. Zainteresowanie trwa do dziś dzień i obejmuje takie zagadnienia jak statystyki, prawdopodobieństwa, różnice w dyscyplinach sportu, wpływ czynników na wyniki meczów, jak również poszukiwanie błędów w kursach bukmacherskich.

AKTUALNE POSTY