Oto Jak Sprytnie Pozyskuje Informacje Przed Bukmacherem


To już ostatni dzień sezonu zasadniczego NBA. Profesjonalni obstawiający ślinią się na widok oferowanych kursów, a bukmacherzy mają problemy z ich aktualizacją. Niektórzy z Was pewnie zadają sobie pytanie, co jest takiego wyjątkowego w ostatnim dniu sezonu zasadniczego NBA. Odpowiedź jest taka, że wszędzie istnieje korelacja i często dzieją się dzikie rzeczy. Które drużyny będą oszczędzać zawodników wyjściowego składu? Kto gra o miejsce w playoff? Kto gra o przewagę własnego boiska w playoffach? Istnieje wiele niewiadomych, które mogą sprawić, że możesz zarobić niezły pieniądz.

Taka sytuacja skłoniła mnie do zastanowienia się, jak dotrzeć do kluczowych informacji szybciej niż sami bukmacherzy, a następnie jak wykorzystać te informacje do postawienia zwycięskiego zakładu.

Zaczynam od zidentyfikowania kluczowych graczy

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć zanim zaczniesz przeglądać kanały informacyjne, są gracze, którzy będą mieli wpływ na ruch kursów. Kiedy obstawiam zakłady na NHL, wymieniam 5 do 6 zawodników (z każdej drużyny), których ewentualna nieobecność może wpłynąć na kursy zakładów. W NHL jeden gracz może tylko trochę przesunąć kurs, ale w NBA może przesunąć go bardzo dużo! Dla przykładu Luca Doncic był wart 6 punktów na koniec sezonu 2021 NBA. Wyobraź sobie, na jaką wartość patrzysz, gdy dowiadujesz się, że Doncic jest poza składem.

Gdzie szukam najlepszych informacji o graczach?

W idealnym świecie ludzie mieliby swoich insiderów pracujących dla drużyny, na którą chcą postawić. Szybki telefon lub tekst przed oficjalnym ogłoszeniem informacji byłby idealnym sposobem na pokonanie bukmacherów. Nie żyjemy jednak w idealnym świecie.

Drugą wspaniałą rzeczą jest śledzenie wszystkich lokalnych reporterów, a raczej ich wpisów na Twitterze. W przypadku Tampa Bay Lightning, na przykład, opłacało mi się śledzić poczynania Caleya Cheliosa i Bryana Burnsa. Po wczesnych rozgrzewkach, jeden lub drugi podał nieobecności i prawdopodobne składy.

Czego szukam? Moich kluczowych graczy. Czy Victor Hedman jest w składzie? A co ze Stamkosem? Kucherov wrócił!

Twitter jest najlepszy do zbierania tego rodzaju wiadomości, ale czasami opłaca się śledzić wiadomości na innych portalach społecznościowych, np Reddit, itp.

Mam nowe informacje – Co teraz?

Następnie należy sprawdzić czy informacja ta została uwzględniona w kursach zakładów. Jak tylko informacja zostanie podana do publicznej wiadomości, zaczną się pojawiać wahania kursów zakładów. Nie jest to regułą, ale zazwyczaj tak się dzieje. Ja osobiście porównuję kursy oferowane przez kilku bukmacherów. Jednem ma najdokładniejsze kursy i najszybciej reaguje na nowe informacje. Jeśli Kucherov wróci do składu, a u jednego bukmachera znajdę wyższy kurs niż u drugiego, to postawię.

Wniosek

Wymiana informacji w tej profesji e jest niewiarygodnie szybka. Faktem jest, że ten wpis na blogu będzie prawdopodobnie przestarzały za kilka miesięcy, więc bądź czujny i stale monitoruj nowe informacje.

Kamil

Od 2002 roku interesuje się zakładami bukmacherskimi. Wtedy właśnie postawiłem swój pierwszy kupon u naziemnego bukmachera. Zainteresowanie trwa do dziś dzień i obejmuje takie zagadnienia jak statystyki, prawdopodobieństwa, różnice w dyscyplinach sportu, wpływ czynników na wyniki meczów, jak również poszukiwanie błędów w kursach bukmacherskich.

AKTUALNE POSTY