Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, sugestie lub komentarz, skontaktuj się z nami za pomocą adresu email (admin małpa bukmacher.org). Celem tworzenia tej strony jest przekazanie w miarę szczegółowej wiedzy na temat zakładów bukmacherskich online. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte na stronie „Bukmacher” były udostępniane w przyjaznej i prostej do przekazania formie. Twoje sugestie i pytania pozwolą nam ulepszyć stronę, tak więc zachęcamy do kontaktu.

Odpowiedzialna gra

Zapoznaj się z działem „Odpowiedzialna gra” tutaj.

FAQ – Często zadawane pytania

Poniżej zebraliśmy najczęściej zadawane pytania, aby opowiedzieć o doświadczeniach i motywacji jaka nas kieruje w tworzeniu strony „Bukmacher.org”. Zapoznaj się z nimi i jeśli nadal będziesz miał jakieś pytania, to zachęcamy do kontaktu poprzez formularz.

Jaki macie doświadczenie w branży zakładach bukmacherskich?

W ostatnich latach udzielałem się w szeroko rozumianej branży hazardowej. Pracę rozpoczynałem w firmie zajmującej się pokerem online. Odpowiedzialny byłem za promocję oraz reklamę serwisu w sieci Internet. Analiza konkurencji pozwoliła mi zdobyć doświadczenie w porównywaniu ofert, analizowaniu warunków i regulaminów oraz determinować, czy dana firma proponuje klientom usługę na wysokim czy przeciętnym poziomie.

Skąd mam wiedzieć czy opisywany bukmacher jest wiarygodny?

W Polsce obowiązuje bardzo restrykcyjne prawo dotyczące wprowadzania na rynek firm bukmacherskich. Oznacza to, że wszyscy licencjonowani bukmacherzy w Polsce opisywani na niniejszej stronie podlegają pod polski kodeks spółek handlowych. W Polsce nie wolno uczestniczyć w grach u bukmachera, który nie posiada siedziby na terenie kraju, dlatego też wszelkie kwestie sporne rozwiązywane są przez polskie sądy. Zanim wybierz bukmachera, upewnij się, że posiada on licencję ministerstwa finansów. Dzięki temu masz pewność, że w razie sytuacji spornej będziesz miał możliwość dochodzenia swoich praw w Polsce.

Jak wybieracie bukmacherów opisywanych na stronie Bukmacher?

Na stronie w większości przypadków opisywani są bukmacherzy dostępni legalnie w Polsce. Wybór w kraju ogranicza się do kilku podmiotów, dlatego w miarę możliwości opisujemy wszystkich. Jeśli, któregoś bukmachera na stronie nie ma, oznacza to, że pojawił się na rynku nie wcześniej niż 6 miesięcy wcześniej. Dokładamy wszelkich starań, aby lista bukmacherów była aktualizowana o nowe firmy jak najszybciej. Należy jednak pamiętać, że wszystkie recenzje opierają się na badaniach i testach, dlatego też opracowanie materiałów wymaga czasu. Jeżeli na stronie mówimy o bukmacherach dostępnych w Wielkiej Brytanii, to są oni wybierani spośród najpopularniejszych.